Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan kell autómosónál autót...

Hogyan kell autómosónál autót mosatni?

Figyelt kérdés
Aránylag friss jogsis vagyok, még sose voltam autót mosatni mindig csak a buszról láttam... holnap szeretném elvinni a családi autót amolyan meglepetésnek szánom itthonra, hogy tiszta lesz az autó (az idő még mindig nem engedi hogy a kertben mossam le, és már nagyon mocskos a kocsi). De hogy működik egy autómosó? Előre kell fizetni és utána beállni a boxba, vagy be kell dobálni a pénzt vagy hogy működik ez? Kérem, valaki írja le nekem mert nem akarok égni a benzinkútnál! Köszönöm
2011. márc. 10. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Különböző mosók vannak, én a legegyszerűbbet szoktam választani (IMO), ott ki sem kell szállni a kocsiból, csak rákormányozni az autót egy sínre, az betolja mosóba. Előtte odajön az emberke és kifizeted neki a választott programot, ő gyorsan előmossa, a többit elvégzi a gép. Egyébként ez a legolcsóbb is, de ha minőségi mosást szeretnél, akkor kézi mosóba vidd. Ott odaadod a kulcsot, fizetsz és több dolgod nincs. Ez persze jóval drágább.
2011. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy bemész a kútra, megmondod milyen mosást szeretnél, ezeket a pénztárnál ki szokták írni, hogy melyik mit tartalmaz.

Kapsz egy kártyát, beállsz a kocsival a mosóba, stop mutatja, ha meg kell állnod. Antennát hajtsd be a tetején, ha van, és a kéziféket húzd be, ablakokat húzd fel.

Kiszállsz, és a mosó külső részén szokott felszerelve lenni egy automata, oda bedugod a kártyát, és el is indul.

2011. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami még nem volt, az önkiszolgáló nagynyomású kézimosó:

Beállsz a boxba, feltekered az ablakokat, kiszállsz bedobálsz egy marék százast a gépbe, megfogod a csövet, megnyomod a mosás gombot és lemosod az autót. A végén átkapcsolsz öblítésre, és leöblíted. (A mosás kétszer gyorsabban fogyasztja az egységet, mint az öblítés).

Átállsz a porszívóhoz, kiporszívózod, és kész.

2011. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

magasnyomású mosósba ne vidd. nekünk ott csak a port lecsapatja egy kicsit, de a rendes gépi mosás, ahol azok a nagy kefék vannak, az 100x jobb.

sajnos a mienket nem tudjuk oda bevinni, mert valami idióta előző tulaj úgy cseszte el az antennát, h nem tudjuk betolni a helyére, emiatt nem vállalják a gépi mosást...

2011. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!