Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyakran van kupi a szobátokban...

Gyakran van kupi a szobátokban/lakásotokban? Miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert trehány és lusta vagyok,főleg ami a ruháimat illeti, el kéne már egy szobainas:-)
2011. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert nincs idő és ilyen típus vagyok (párom is).

Szinte sose fogy el a kupi.


Ellenben naponta felmosok amiért hülyének szoktak nézni. :)

2011. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én mindennap takaritok meg pakolok mint 1 marha mert szétretkelik a lakást semmi perc alatt lassan óránként pakolok.....
2011. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Az én szobámban mindig rend van, nem szeretem ha tele van zsúfolva.
2011. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig rendet tartok. Sajnos a lakásban egyedül én vagyok ilyen, de próbálom a többieket is ránevelni :) persze hülyék lennének elpakolni maguk után, tudják hogy úgyis megteszem, mert nem bírom nézni...
2011. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a rend csak akkor tartós, ha elpakolok, majd elmegyünk otthonról :))


Én elég trehány voltam mindig is, férjem jobban igényli a rendet, viszont ő sokszor fáradt mivel rengeteget dolgozik.


A legnagyobb gondot nálunk a ruhák okozzák, szerintem kellene plusz egy szekrény, mivel az ülőkanapén mindig halomban áll a ruha.

Elpakolom és másnapra máris megint ott terem pár és a halom csak egyre nő...

2011. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagy most a kupi. A hosszú hétvégén szerettem volna nagytakarítani, rendet csinálni, de szép volt az idő.

Most hétvégén már muszáj nekiállni. A ruhákat is átválogatom, ami már nem fog kelleni jövőre, megy a vöröskeresztnek.

2011. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én magamtól sajna elég kupis lennék, de párom meg rendszerető, így kénytelen voltam én is hozzá igazodni; nem azért mert elvárta, hanem mert sérti a női büszkeségemet, hogy egy pasi sokkal rendszeretőbb nálam :D


Szóval a lakásban általában rend van (legnagyobb kupi idején néhány ruhadarab a kanapén, meg 2-3 mosatlan pohár az asztalon)... leszámítva a szekrényem belsejét, ami maga az őskáosz. :)

2011. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül :) én napról-napra elpakolok (igaz magam után), de reggel-este folyton áll a kupi a szobámban, na meg én is kicsit lusta vagyok, amikor meg ránézek a szobára annyit mondok: "el kéne pakolni.."majd 1-2 óra múlva megmozdulok :P Amúgy mindenkit értékeltem, pozitívan persze :) Jó pakolást, kupis társaim ;) ! Rendszeretőek, Titeket meg csak irigyelni tudlak ;) !
2011. márc. 19. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!