Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Házavatót mikor érdemes tartani?

Házavatót mikor érdemes tartani?

Figyelt kérdés
amikor beköltözök pár napra rá, de még minden dobozokba, vagy amikor már kipakoltam, vagy amikor már minden be van rendezve, rendbe rakva, ami akár hónapokkal a költözés után van?
2011. márc. 22. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak van annyi eszed, hogy nem dobozok tömkelegébe fogadod a vendégeket!!!x'D -.-"
2011. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én akkor tartanám, amikor már minden teljesen kész, ki van paskolva, berendezve stb
2011. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor, amikor minden kész van. Én azt hittem, hogy ha veszek egy házat, akkor annyiból áll a vételár kifizetése, és a házavató közötti időszak, hogy átcuccolunk és berendezkedünk. Na nem. Új konyha, új vezetékezés, új fűtőrendszer, új ajtók, az egész ház hónapokig szétverve, új festés, járólapozás, bútorozás.. és mindig van rajta mit csinálni. Már itt vagyok 1 éve, de még mindig nincs kész, szerintem sosem lesz. :) Tehát a házavató akkor esedékes, amikor a legközelebb állsz a kész-hez.
2011. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor már minden rendben, így az egész lakást úgy tudjátok megmutatni, ahogyan azt lakni fogjátok. Másrészt az időjárás is javul addigra és (ha van) a teraszt, udvart is használni tudjátok az avatón.
2011. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi beköltözés után kb. egy hónappal tartottuk. Akkor már mindenünk ki volt pakolva!
2011. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam, de mi fel is újítottuk az egész házat. Szóval mikor már minden kész lett, ez pontosan 1 év volt. Így legalább szép házban fogadhattam a vendégeket.
2011. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!