Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a pellettel, biofabrikettel, szénabrikettel fűtéssel kapcsolatban? Mennyire jó?

Figyelt kérdés

Megéri ilyet vásárolni, lehet csak ezzel fűteni? Ki lehet vele váltani a tűzifát?

Mennyivel több/kevesebb kell belőle, mint fából?

Bármilyen tapasztalat érdekelne, és előre is köszönöm!


2011. márc. 23. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy pelletkandallónk és egy vtk (vegyes tüzelésű kazán).


Mindenképpen a tűzifa a leggazdaságosabb!

Szénabrikett nekünk nem jött be, hamar leég.

A pellet is elég jó árban, de hozzá kell számolni, hogy elég drága a kandalló maga.

2011. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A fabrikett a legjobb, illetőleg a pellet. Van olyan fabrikett, ami nem kerül sokkal többe a többinél, mégis azokhoz képest 35%-kal nagyobb a fűtőértéke. Akiktől mi vesszük a tüzelőt évek óta, minőségi a pellet és a biofabrikett is. www.globalstone.hu Szerintem érdemes átállni a fáról, mert sok esetben télen nem tudsz száraz fát vásárolni, íyg annak a fűtőértéke nagyon alacsony. A fabrikett ezzel szemben 100% száraz, magas nyomáson préselt termék, , ajánlom, keresd fel Pátyon az Erkel Ferenc u 24-ben a Globalstone-t, múlt héten voltam és 5 fajta biobrikettjük van.
2011. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A fabrikett a legjobb, illetőleg a pellet. Van olyan fabrikett, ami nem kerül sokkal többe a többinél, mégis azokhoz képest 35%-kal nagyobb a fűtőértéke. Akiktől mi vesszük a tüzelőt évek óta, minőségi a pellet és a biofabrikett is. www.globalstone.hu Szerintem érdemes átállni a fáról, mert sok esetben télen nem tudsz száraz fát vásárolni, így annak a fűtőértéke nagyon alacsony. A fabrikett ezzel szemben 100% száraz, magas nyomáson préselt termék, , ajánlom, keresd fel Pátyon az Erkel Ferenc u 24-ben a Globalstone-t, múlt héten voltam és 5 fajta biobrikettjük van.
2011. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi, véletlenül 2szer ment el. Még arra nem válaszoltam, hogy a fabrikettből fele annyi kell, mint fából, tehát dupla annyi a fűtőértéke, plusz amit ajánlottam cég, ott van olyan brikett, aminek lyukas a közepe, na annak még 35%-kal magasabb a fűtőértéke, mint bármilyen brikettnek.
2011. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!