Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos amit csinálo...

Szerintetek jogos amit csinálok? (Cigaretta, szülö)?

Figyelt kérdés

Sport ember vagyok,akárhányszor csak hazajövök dől a cigiszag a lakásba ha kinyitom a konyhaablakot akkor megy a fesztivál,és idegességembe mindig a hűtőt ütöm,tisztaa horpadás az egész,most meg anyámnak mondom,hogy dől a cigiszag kinyitom az ablakot,erre becsukja és megkérdezi,hogy mi van ha cigiszag van,izombol belebasztam a tűzhelybe aztmég neki állt feljebb,hogy nincsenek százezrei megjavittatni,namost vélemények?

17/F


2011. márc. 28. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
nem, nem normális a cigarettafüst egy lakásban, de a te reakcióid se nevezhetőek normálisnak. Agresszív vadállatnak tűnsz ezek alapján, ha így viselkedsz, ne is lepődj meg, hogy nem teljesítik a kérésedet. Meg lehet ezt beszélni kulturált emberek módjára is törés-zúzás nélkül
2011. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát szerinted hányszor próbáltam megbeszélni?

Jolvan majd nem cigizünk,ahhoz képest itt 2percenként rágyújt valaki és mivel panelbe lakok az egész lakást belepi a füst:S

Máshogy nemtudok reagálni erre

2011. márc. 28. 19:36
 3/14 De Puta Madre válasza:
Cigi ellenes vagyok, de amit csinálsz anyáddal, az túlzás! Neki köszönhetsz mindent, attól kezdve, hogy megszülettél. Gondolom mindent a kis pic.sád alá tett, így nem becsülöd sem őt, sem pedig azt, amit elért... Szerinted honnan van az a kaja, amit megeszel? a hűtőből, és a sütőből, amit te szépen ütögetsz, mert olyan kedved van. (ha tévednék, és te vetted, amit kétlek, akkor ne vedd figyelembe az írásom, és ütögessed csak)
2011. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Okss de ami sok az sok,naponta kérem,hogy fejezze be,tudja ,hogy utálom és ha kimegyek kajálni csakazért is rágyújt

Nem nem én vettem de agressziv tipus vagyok és amondo vagyok ,hogy inkább itt vezessem le mint valakin

Ha meg jön a következő hozzászólás,hogy sportolj elárulom,hogy kravmagázok,futok,eddzek,és focizok

2011. márc. 28. 19:46
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Először is ne nevezd magad sportembernek, mert annak része az önuralom is. Másodszor tanulj önuralmat, és ha leérettségiztél, költözz el máshova.

Harmadszor tanúsíts némi tiszteletet a szüleiddel szemben. A szobád ablakát ki tudod nyitni, ott így nincs füst, már hideg sincs, a konyhába meg ne menj ki.

2011. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem csodálom, hogy nemtudja megbeszéli az anyjával hogy ne cigizzen a lakásban. Az ilyen aki ennyire nem figyel oda a saját gyereke egészségére azt nem fogja meghatni ez a próbálkozás. A dühkitöréseid meg teljesen érthetőek csak fogd vissza magad mert tényleg nem járható út az agresszió.

De Puta Madre: Nemhiszem hogy csak azért mert képes volt szülni egy gyereket joga lenne így és ennyire károsítania az egészségét. És csak annyit arról h a kis p.csád alá lett tolva minden hogy ez a szülő KÖTELESSÉGE hamár képes volt gyereket csinálni akkor akár a saját rovására is de el kell tartania.

A tiszteletről meg annyit ha nem tisztelnek engem nekem sem kötelességem mást tisztelni mégha a szülőről is van szó. Szerintem is ez a legjobb megoldás zárkózz csak be a szobádba ha meg kimész pl wc-re akkor meg húzz gázálarcot.


UI: remélem megoldódik valahogy a problémád és az elöző hozzászolókkal meg ne foglalkozz.:D

2011. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 De Puta Madre válasza:
Addig, amíg az anyja tartja el, és nála lakik, addig igenis tisztelnie kell. Nem kell, hogy szívja a füstöt, én is utálom, anyám cigizik nekem is. Találj ki megoldást, azon törd az agyadat, és ne azon, hogy mit törjél össze.Amíg az ő házában vagy, addig igenis neked kell alkalmazkodnod. A szülő nem alakítható a gyerek által!
2011. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem nem kell már bocs és mégcsak el sem kell viselnie hogy ennyire semmibe veszi az anyja. Lehet hogy neked az a természetes hogy el vagy nyomva de máshol nem:P
2011. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát az volt okos szólás,hogy ha világra hoz akkor ez a kötelessége,hogy felneveljen és biztosítsa a gyerekkoromat

Nem vagyunk amúgy rosszba,szóval csak néhanapján vannak ilyen gondjaim ,amikor megérkezek tök vidáman és el is cseszik a kedvemet.

De köszi a hozzászólásokat

2011. márc. 28. 22:35
 10/14 De Puta Madre válasza:
Okoskodó válaszoló! Te még nagyon sok mindent nem tudsz az életről, inkább majd akkor okoskodj, ha már felnőttél. Nem korban, hanem agyilag!
2011. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!