Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletben a kisállatok is...

Albérletben a kisállatok is ugyanúgy számítanak mint a kutya és a macska?

Figyelt kérdés
pl: papagáj,hal,rágcsáló, stb
2011. márc. 28. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
főbérlője válogatja. van, aki csak kutyát és macskát nem enged, van, aki semmilyen állatot. Az általad felsorolt állatok azért mindig jobb esélyekkel indulnak mint a szőrhullató, esetleg bepiszktó, kaparászó, ezt-azt összerágó cicák, kutyák.
2011. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azért is érdekel a kérdés, mivel ezeket nem szoktam látni, hogy feltüntetnék és ezek az állatok nem is a ház/lakás hanem, a saját ketrecük/akváriumuk/terráriumuk/kalitkájuk lakói :)

légyszi írjatok

2011. márc. 28. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Én olyanban lakom,ahova kutyát macskát nem lehet,ez benne volt a hirdetésben is...


de 3 tengerimalackám jöhetett,hisz ketrecben vannak (igaz egy fél szobát elfoglaló óriásketrecben,de lényegtelen,nem rágnak szét semmit,nem koszolnak össze mindent)


a halak pedig gyakorltilag nem számitanak,az olyan mint ha lenn egy nagy pohár koszos vized:D


madarak...szerintem az felér egy kutyával,elég hangosak,és koszosak (mármint kiszemetelnek a ketrecből)

2011. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez mindig megbeszélés kérdése. Van olyan főbérlő, aki engedi, és van olyan, aki nem. Mondjuk az akvárium ellen ritkán van kifogás, de láttam olyat is, ahol abba belekötöttek. Szóval ha tetszik egy lakás, kérdezd meg, hogy az a konkrét főbérlő mit gondol, mert édes mindegy, hogy mi itt mit írunk, ha pont az az egy nem engedi.
2011. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam lehet állatka, csak macska nem meg kutya mert a párom allergiás rá....minden bérlőm hozott állatott meg nekem is volt egy pár most úgy néz ki a lakás mint a nyíregyházi zöld piramis....:D
2011. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

engem pl nem zavarna, ha a bérlőm tartana valami kis rágcsálót vagy vagy halat, netán madarat.

bár nálunk egyszer kiszabadult a hörcsög, és szétrágta a hifim kábelét meg pár nm tapétát :D


kutya macska azért bajos, mert szabadon van, és könnyebben legyalázza a lakást.


szerintem ha normális a tulaj, és mondjuk nem egy frissen felújított lakásról van szó, akkor beengedi a kis tengericocit vagy halakat.

2011. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. Akkor a nagytöbbség inkább engedi az akváriumi/ketreces állatkákat (?) :)
2011. márc. 29. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy most milyen lakásban élsz.

a tapasztalatom az, hogy a lelakottabb lakásban talán jobban engedi a tulaj, h legyen valami állat, hiszen annak már inkább mind1, előbb utóbb úgyis fel kell újítani a pecót.

2011. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
még otthon
2011. márc. 29. 20:41
 10/11 Doruss válasza:
Főbérlője válogatja. Ha találsz egy albérletet, és be akarsz költözni, kérdezd meg. A halakat biztos engedik, azok nem sok vizet zavarnak. :) és szerintem ketreces vagy terráriumos állatokat is engednének, de ez attól függ.
2011. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!