Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elegendő-e,1977- ben épült...

Elegendő-e,1977- ben épült B-30-as falazatú ház homlokzati hőszigetelése 7 cm-es polisztirollal+ dűbelezéssel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 09:28
 1/3 gfero ***** válasza:
elegendő lenne de egy ekkora beruházásnál én már felraknám a 10 cm-es hungarocelt minimálisan növeli meg a számlát mivel csak a hungarocelel lesz több munkadíj meg a többi nem változik a vastagság miatt.
2011. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 brigimama ***** válasza:
Az 5 centis is bőven elég 30-as falhoz.
2011. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is raknék inkább 8-10-et, azért amit az első írt.

Van, aki szerint 20cm kell, szerintem az erős túlzás. (Ne tudd meg, milyen klaviatúrát nem tűrő szavakkal illetett az illető, mikor ezt kifejtettem neki.)

Egyébként a szomszédomban Ytongból építkeztek pár éve, (ami sokkal jobban szigetel a B-30-nál) mégis raktak rá 6-7cm hungarocellt.

Ismerősömék nemrég építkeztek, ők a 30-as (vagy 38-as?) Porotherm-re is feltettek 8cm hungit.

2011. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!