Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet körülbelül...

Mennyibe kerülhet körülbelül egy ilyen házat felhúzni?

Figyelt kérdés

1 nagy szoba, 2 félszoba, nappali, konyha, fürdőszoba, kamra.plusz 1 kis terasz. Ha tudja valaki vagy jártas benne leírná nekem úgy hogy a kőműves bérét külön számolva..

köszönöm


2011. ápr. 12. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez most kb. olyan kérdés,hogy mennyibe kerül egy autó! Ok, de hol, milyen, mekkora stb.:)

Tudni kellene,hogy hol! Mert más árak vannak vidéken, mint mondjuk a fővárosban, vagy nagy városban!

Hány nm lenne kb? Kőműves bére! Ez így lehetetlen! Mi amikor éptkeztünk kaptunk ajánlatot 3-tól 7 millióig!

Számolj kb. 150 ezer/nm-el, ez elvileg egy kulcsra kész ház ára!

2011. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vidéken szeretnék családi házat építeni.
2011. ápr. 12. 16:01
 3/5 gfero ***** válasza:
ne viccelj már kőműves bérre mindegyik más árban dolgozik meg nem csak kőműves kell hanem festő,ács,víz,villany,gáz szerelő stb.egy 100 nm-es kb 15 milla semmi extrákkal
2011. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha viccelődni akartam volna nem ide írok TI MEG EZT NEM GONDOLJÁTOK? Bunkók. kösz a választ
2011. ápr. 12. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, azért átgondolhattad volna a kérdésedet. Elve semmi értelme ilyeneket írogatni, hogy kamra, meg fürdőszoba, meg szoba. Írd le bazki, hogy hány négyzetméter. Ez kb. olyan, mintha én azt mondtam volna, hogy ötajtós autót szeretnék, pirosat. Mennyi lesz?
2011. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!