Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha illegálisan van bekötve a...

Ha illegálisan van bekötve a kábel tv, és be szeretném köttetni az internetet és észreveszik, akkor megbüntetnek mint az állat?

Figyelt kérdés

Ha tegyükfel ugyanazé a szolgáltatóé a tv és a net is?

Mert nyilván észreveszik!


2011. ápr. 13. 22:11
1 2
 1/17 Tom Benko ***** válasza:
100%
Naná! Ki kötötte be illegálisan?
2011. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
megbüntetnek, sőt visszamenőleg 1000 évre kifizettetik veled
2011. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
63%
Nem veszik, miért vennék? Nem azért vannak ott. Nekünk legál kábel TV-nk van, de amikor jöttek internetet beszerelni csak beállították a routhert és jó napot kívánok...
2011. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
22:23! Itt azért mása helyzet. Itt lényegében olyan lakásba szeretnének egy szolgáltatást igénybe venni, ahová eddig nem volt bevezetve a kábel vagy az elosztónál le volt kötve. Végül is kinek tűnne fel, hogy jönnének ki a szerelők bekötni a kábelt, erre már kiépített hálózat várja őket...
2011. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Köttesd ki mire jönnek.
2011. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kötöd ki addig?
2011. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Köttessél netet más szolgáltatóval. Anyagilag biztos, hogy nem veszítesz, hisz a tv-d már úgyis ingyen van.
2011. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon remélem. Rühellem az ilyen kis pitiáner csalókat. Ha én kifizetek internetre és tévére közel 40 ezer forintot havonta, legalább egy minimális összeggel azért más is járuljon már hozzá a legalitáshoz. Mindig csak a csalás, utána meg a siránkozás. Magyar mentalitás.
2011. ápr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

netre meg tvre 40 rugany? mi kerül ennyibe? hány terás az a net? milyen üzbég tv csatornák vannak abban a csomagban??? :D


ha csak nem valami popókinyalós a cucc, akkor te sem vagy 100, h kifizetsz érte egy kisebb vagyont! :D


nekem 4 rongy a netem, 2 laptoppal lógunk rajta, és még sosem volt hiszti. egy átlag jobb tv csomag meg asszem 5 rongy jobb helyeken. bár nem vagyok otthon benne, mivel nincs tv-m. igen, én is csóri suttyó vagyok, mert nem sorvasztom vele az agyam :P

2011. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
A netem 80 megás, a tévé minden ma fogható adást tud szinte. A net maga 30 000, a többi a tv. De ez nem egy vagyon, ennek a hússzorosát is megkeresem egy hónapban mint cégtulajdonos. Az más kérdés hogy alig használom ki, de ha kell ott van.
2011. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!