Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen házi praktikával tudom...

Milyen házi praktikával tudom elűzni a pókokat a házból és a külső falakról? Van egyáltalán ilyen módszer?

Figyelt kérdés
Pókfóbiám van gyerekkorom óta, ezért mikor meglátok egyet vhol, rögtön ki kell nyírni/nyíratni. Már arra a szintre eljutottam hogy a kisebbeket én szedem le, irtom ki. Gyerekkoromban annyira féltem tőlük hogy sírógörcsöt kaptam mikor anyu megpróbálta eltüntetni őket.
2011. ápr. 28. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
És azokra a rovarokra szúnyogokra legyekre amiket tízerével irtanak a pókok nincs fóbiád? Miért kell a nagyon hasznos élőlényeket pusztítani mikor nem bántanak?
2011. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Olga néni ***** válasza:
Hát, erre én is kíváncsi lennék, mert szerintem nincs rá hatásos módszer. A kis pókok bejönnek így is, úgy is. Sajnos mindig van utánpótlás.
2011. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: Tanácsot kértem nem oltást. Nem tehetek róla hogy félek tőlük mert ha én tehetnék róla akkor tudnék ellene mit tenni.

Úgy "bírom" az olyan embereket akik lenézően bánnak másokkal mert vmi gondjuk bajuk van vmivel.

2011. ápr. 28. 12:52
 4/5 anonim válasza:
A rendszeres porszívózás a szekrények mögött, illetve minden kis zugban, ahol beszőhetnek. Hetente át szoktam minden kis zugot porszívózni, és nem találok pókot.
2011. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A porszívózás az nálunk is megvan heti rendszerességgel, de még így is vannak benn pókok. köszi a normális választ.
2011. ápr. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!