Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest melyik kerületét...

Budapest melyik kerületét javasoljátok családi ház vásárlására?

Figyelt kérdés
Melyik környék jó, biztonságos? Tudom, hogy nekem kell eldöntenem, csak valami támpontot szeretnék kapni merre keresgéljek és melyik kerületet érdemes kerülni.
2011. ápr. 28. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

II. a legbiztonságosabb nyilván. Főleg a törökvészi vérhalomi rész, mert az tele van nagykövetségekkel, miniszteri rezidenciákkal. Kicsit húzósak az árak, de 100-200M Forintért már egész jó házak vannak.

A XII. ker is jó.

2011. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

LOL Előző XD!


De ha esetleg nem lenne 200 milliód a zsebben, körülnézhetsz a 16. kerületben is.

2011. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, azért ennyire nem nagyon az igényeim. :)

Szóval Pest kintebbi kerületei érdekelnének. És a 17., 18. kerülettel mi a helyzet?

2011. ápr. 28. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Úh, 18. kerület.. Én sokat voltam arra és háát nem a legjobb! Szerintem érdemes körülnézned a II., III., XI., XVI., XXII. kerületben és a XVII. kerület Rákoscsaba is jó! Mindenhol vannak olcsóbb családi házak, csak meg kell találni őket. Ezt az oldalt érdemes megnézni: ingatlanbazar.hu
2011. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 14.kertvárosi részén elég elfogadható áron lehet vásárolni
2011. máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 14.ker tökéletes minden szempontból,és még a 18.
2011. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!