Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mosogatósz...

GAbO1254 kérdése:

Miért van az hogy a mosogatószerben igazi citrom van míg a citromlében meg csak citrom pótló van?

Figyelt kérdés
először azt hittem hogy hülyeség aztán megnéztem egy mosogatószert na abban citrom van aztán megnéztem a citrom lé üvegét és abban meg valami citrom utánzat van ez mire jó??
2011. máj. 2. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát aki azt a citromlevet megveszi és megissza, megérdemli. Fogsz egy citromot és kicsavarod, akkor tutira citromlevet iszol. A kozmetikai és háztartási szerekre meg akkor is ráírhatják, hogy citromlevet tartalmaz, ha 10 liternyiben van egyetlen csepp.
2011. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy feljöhess a gyakorikerdesek.hu-ra és feltehess egy barom kérdést... Ezen mit nem lehet érteni? vegyél citromot a piacon. Abba biztos nem vmi citrompótló lötty lesz (báááár...)
2011. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

minek veszel ilyen citromlét?

én citromot szoktam venni, vagy sió citromlevet. abban citrom van.

2011. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első 3 válaszoló! Ti ennyire ráértek, vagy csak szimplán ilyen h.lyék vagytok? Szerintetek azt kérdezte, hogy mit használjon arra az esetre, ha pl. teát akar inni este, de nincs otthon IGAZI citrom, vagy esetleg már elrohadt? Istenem, szánalmasok vagytok!
2011. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Soha nem tartottunk itthon üveges citromleveket, viszont minden héten veszünk 1-2 kg friss citromot (és még sosem rohadt el). A tömény citromsav-kivonatot nem tartom emberi fogyasztásra alkalmas terméknek. Persze akinek van hozzá gusztusa, igya!
2011. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a koleszban NAGYon ritka az igazi citrom


és csak érdekelt hogy a citromlében miért citrom pótló van

2011. máj. 3. 01:00
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

mert nem igazi citromlé. És ha másról nem az ízéről feltűnhetett volna. Vagy el kell olvasni amit az ember vesz.

És nekem a koleszban is volt citromlé. frisscitromból. Az van amit veszel.

2011. máj. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!