Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megkaptam az örökségem,...

Megkaptam az örökségem, lakást szeretnék venni max 30 millió Huf értékben. Budapest mely részein nézelődjek?

Figyelt kérdés
Olyan környék érdekelne ahol nem a szegények laknak és kevés a "hátrányos helyzetű". Maximum 2 szobás, erkélyes, lehetőleg új építésű vagy frissen felújított lakás érdekelne.
2011. máj. 5. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
rózsadombon simán találsz 30 milláért egyet az jó környék
2011. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Gyere Kistarcsára, ha nem vagy cigány/politikus,akkor szívesen látunk.

Nálunk nincsenek cigányok.

2011. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
II-III.kert ajánlom
2011. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Római part, Csillaghegy.
2011. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
pozsonyi út, xiii. ker, jó és barátságos környék, nincsenek szegények se kisebbség.
2011. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Várom még mások válaszát is!
2011. máj. 5. 20:51
 7/16 anonim ***** válasza:

Én itt válogatnék:

[link]

2011. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vidéki vagy? Csak mert aki budapesti, annak van elképzelése magától is. Ha vidékről költözöl, akkor azért úgy számolj, hogy élni is kell valamiből. Lakás rezsi stb. Illetéket a vételár után befizetni stb. Van-e autód? Ha nincs akkor számít a tömegközlekedés. Ha van, akkor számít a parkolás, a bevásárlás stb...

Rózsadomb jó dolog, én itt lakom. De pl. 47nm-en fizetek havi 45e közös költséget... csak mert szép a lakópark, van kertész, őrzés stb.stb...

2011. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte minden kerületben van olyan rész, ami megfelene az igényeidnek. El kell döntened hogy Pest vagy Buda, belváros, vagy zöldövezet, mennyire fontos a tömegközlekedés. Én ajánlanám zuglót is. Itt a mi környékünkön nem laknak "hátrányos helyzetűek", a belváros max 20 perc, nagyon sok a zöld terület, jó itt lakni.
2011. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is Zuglót tudom ajánlani.

De igazából meg egy csomó fontos szempontot figyelembe kell venni még. Hogy élsz, milyen lakóközösséget viselsz el, hol dolgozol, mennyire élsz éjszakai életet, van-e autód, mennyi pénzed van a fenntartására, stb. Ha nagyon nem tudod, akkor lehet, hogy nem kéne azonnal belevágni egy lakásba.

2011. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!