Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 14 éves fiúnak...

Mit vegyek egy 14 éves fiúnak bérmálására?

Figyelt kérdés
barátom öccse bérmálkozik és meghívtak engem is és nem tudom mit vegyek neki.. mert üres kézzel nem mehetek oda. :/ viszont a kis csávónak meg van mindene..
2011. máj. 13. 21:29
 1/5 anonim válasza:
0%
Mi az a bérmálás?
2011. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálunk amikor bérmáltak, bicajt, horgászbotot, vagy valami PC játékot kaptak .De viszont a papírt se utasítottak vissza.
2011. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ozmium42 válasza:
NE vegyél semmit! Igenis mehetsz üres kézzel! A kiscsávó bérmálkozik, nem születésnapja van! Felkenik Szentlélekkel, ami azt jelenti, hogy felnőtté vált a hitben (elvileg, bár manapság nem mindig lehet mondani). Ha komolyan veszi az Egyház tanításait, nem lehet anyagias, neked semkellene. Vegyél neki egy almát legfeljebb.
2011. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
adj neki egy 2000-rest vagy egy 5-öst és mond meg vegyél belőle amit akarsz, én mikor első áldozó voltam (nekem bérmálásom nemvolt pedig római vagyok) akkor egy csomó pént kaptam és akkor voltam 12 éves.
2011. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sztem egy ne tul drága arany v. ezüst karcsatot esetleg nyakláncot!
2011. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!