Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyárra szülinapi bulit terveze...

Nyárra szülinapi bulit tervezek.13éves vagyok nincs medencém mit tudnánk csinálni?

Figyelt kérdés
Medencém az nincs de kint szeretném tartani a kertbe ötleteket várok léci segítsetek valami ötletes programokkal azt szeretném hogy legyen emlékezetes és mindenki érezze jól magát Június 17-ig várok válaszokat előre is köszi =)
2011. máj. 15. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
grillparty
2011. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Az én lányom kicsit idősebb, már 15 éves lesz június 15.én. Már elkezdtem neki egy meglepetés partyt rendezni. Meghívom az összes osztálytársát. Szülinapjára egy nagy sátrat veszünk neki, amit majd a meglepetés buli előtt felállítunk, mellette kis szalonnasütés, bográcsozás, tollasozás, hülyülés vár rá.És délutánra rendeltem fagyis kocsit. Vagyis jár mindig, de mondtam neki, hogy álljon majd meg előttünk és minden lurkó kap fagyit. Mi persze a férjemmel, majd csak bentről nézzük őket. Valami hasonlót csinálhattok ti is. Ja, és ha visszakérdezhetnék, akkor várnám, hogy te milyen ajándékot ajánlanál még a lányomnak, a sátor mellé? valami apróságot 4-5000ért.
2011. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha nincs medencétek, de vizezni akartok, lehet kapni egy slagra szerelhető vicces virágot, a víz nyomásától ide-oda csapkod a feje és össze-vissza spriccel.Hőségben jó buli.
2011. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat használok párat szerintem :) de azért még jöhetnek az ötletek. =D

A lányodnak ha már úgy is nyáron lesz a szülinapja vehetnél valami csini fürdőruhát,napszemüveget,rövidnadrágot.

vagy estleg ha szeret strandra járni strand kendőt =)

2011. máj. 16. 16:07
 5/9 anonim válasza:
0%
Na srác:D amikor én voltam 13 én is vártam a 14 et azzt hittem csinálok egy jó bulit de annyira nem jött össze ugyhogy ne várj túl sokat a dologtól nehogy csalódj, inkább gondold h átlagos lesz és max kellemesen csalódsz. szerintem egyébként kb minden 20-adik embernek van medencéje, mármint inkáb minden 20 adik családnak, kb. Szóval szerintem bőven ki lehet találni mást, pl ha tudsz kölcsönkérni grillsütőt vagy van, akkor grillparty is jó tud lenni bár ahoz inni is kell és nemtudom neked engeik e szüleid már stb. sztem gyűjts pénzt, menj be városba piálni meg drogozni haverokkal, de azért óvatosan, nehogy valami baj legyen. és ha olyan lenne a szitu, koton nélkül ne! na jó bulit:D
2011. máj. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már sorry de lány vagyok. nagyon "hasznos" volt ez a válasz köszike.. már keresek is valami ütős drogot csak találok egyet a szekrényem alján. -.-"
2011. máj. 28. 11:53
 7/9 anonim válasza:
ne haragudj hogy nem találtam ki magamtól hogy lány vagy:D egyébként te is fogsz drogozni, ezt minden normális ember csinálja picit.
2011. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ha úgy vesszük sok minden nevezhető drognak.Pl.:Kávé,cigi,gyógyszerek. De az igazi drogot nem minden ember csinálja egy picit..-.-"
2011. máj. 31. 16:09
 9/9 anonim válasza:
11%
tudom hogy nem minden ember, ezért írtam hogy minden normális ember.
2011. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!