Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet kb.20négyetméteres...

Hogy lehet kb.20négyetméteres padlószőnyeget kipucolni? Bérlakásban lakunk. Nem lehet felszedni, de már elég koszos, és egy kis parafinolaj is folyt rá. Vanisht használtam a foltokra.

Figyelt kérdés
Már az egészet alaposan ki kell tisztítani, de nem tudom, hogyan és mivel álljak neki. Már a kislányomat is le kellene tennem, de addig nem akarom. Ja, valami olcsó megoldás kellene.
2011. máj. 21. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a következőképp tisztítom.


1, kiporszívózom.

2, átmosom AMWAY szőnyeg- és kárpittisztító samponnal.

3, miután megszáradt, újraporszívózom


gyünyörűen kitisztítja.

2011. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kiporszívózod. Ecettel átkeféled (ha van szőnyegtisztító,akkor gyorsabb). Ahol foltos,ott esetleg mégegyszer. Vissza kapja az eredeti fényét is. Ha nyitott ablaknál csinálod,akkor nagyon hamar elmegy az ecetszag.

Ne szivacsot használj,hanem puhaszőrű kefét. A szivacs sok nedvességet visz a szőnyegbe,és nehezen szárad.

Az AMWAY termékek nagyon drágák,és nagy kiszerelésűek.

2011. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!