Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem dolgozó ingatlanosok?

Nem dolgozó ingatlanosok?

Figyelt kérdés

Megbíztunk 3 ingatlanirodát, hogy "segítsenek" eladni a lakásunk. Másfél hónap telt el.

Az egyik gyorsan felrakta a netre, hozott egy vevőjelöltet, de azóta semmi. A másiknak majd 2 hétbe telt, hogy egyáltalán az oldalunkra feltegye (külön bszogatásra), azóta nem hallottunk felőle. A harmadik detto mint a 2. , de ő még addig sem jutott el, hogy az új árat egy hónap alatt átírja.

Ez komolyan így működik vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek?

Nem gondoltam, hogy egy hét alatt eladják a lakást, de hogy másfél hónapig ne történjen semmi.....


2011. máj. 25. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ingatlanosok sem egyformák, de hozzátartozik hogy mostanság eleve nagyok kicsi a kereslet a lakásokra, ha pedig nincs érdeklődő, a közvetítő sem tud túl sokat tenni. Nekem is vannak hasonló tapasztalataim, 4 szerződésem volt, ebből kettő közvetítő szinte semmit nem csinált, egyik még a honlapjára sem tette fel... kettő viszont hozott több érdeklődőt és egyiküknek sikerült is eladni a lakást. Ez kb 3 hónapba telt, de ez nem jelent semmit, láttam én egy éve futó hirdetéseket is..
2011. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kis ingatlanosok mind ilyenek. A nagyok pl nekünk Dunahaus adott el 2 ingatlant, és az otthonosok is jók. ök kiviszik a vevöt, tudják melyik vevönek mi jó.

a kicsik ki sem viszik a vevöt csak címet adnak ki.


külfödön élek egy ideje de itt az ingatlanosok egyböl kivisznek.

egy messzi városban néztünk lakást, elöre lebeszéltük, az ingatlanos kiválasztott 5 lakást, mindegyiket kívülröl megmutatta egyik nap, majd az a kettö ami tetszett nagyon abba be is vitt.

2011. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

régen ingatlanoztam.

nos, ez úgy nézett ki nálunk, hogy ha az eladó reálisan ítélte meg a lakása árát, és nem ragaszkodott ahhoz, hogy a reális árnál 1-2 millióval többért vegyem fel, akkor azt jobban nyomtam, mint azt, ami az ár-érték aránya alapján eladhatatlannak tűnt.


dolgoznak ők, csak nem ölnek felesleges időt és energiát olyan lakásba, ami nincs jól beárazva.


hidd el, a jó áron kínált lakás hamar elkel.

a rekordom 1 hét volt, a megbízási aláírása és a vételi ajánlat között.

az eladó csaj nagyon normális volt, nem akart irreális összeget a lakásáért, belement a javaslatomba. aztán utána meg nem győzött hálálkodni, h milyen hamar eladtam a lakását :D


tavaly adtuk el anyum lakását. 3 hónap alatt elment. úgy, hogy gyalázatosan le volt már lakva. reális áron kínáltuk, és a szerencsénk, h a vevő pont ilyet keresett.

2011. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!