Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet semlegesiteni/eltun...

Hogy lehet semlegesiteni/eltuntetni a cigarettaszagot?

Figyelt kérdés
Vettunk egy hazat, ahol az elozo tulaj eros dohanyos volt. Hallottam, hogy nem mindig segit a festes, a cigarettaszag utana is szokszor erezheto. Mivel mi nem dohanyzunk, s nekem raadasul eros allergiam van, mindenkepp semlegesiteni kellene a szagot. Milyen szerrel, milyen modszerrel lehet ezt eltuntetni? Regebben hallottam, hogy van ra valami modszer vagy vegyszer... Segitsetek, ha tudtok... Koszonom!!!
2011. máj. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodt lehetsz a festés az segít rajta meg egy jó alapos szellőztetés, ez tuti biztos, esetleg egy nagy takarítás utána fertötlenítés és már nyoma se marad. De hallottam olyat hogy 100 ftos boltokba lehet kapni olyan légfrissítőt ami kimondottan a dohány szagot semlegesíti, esetleg azt érdemes megpróbálni.
2011. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gfero ***** válasza:
szerintem már csak festéssel avval biztos eltűnik a szag
2011. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a festés mindenképpen segíteni fog.

Én sajnos (még) dohányzom, de a következő festés után száműzöm magam a konyhába minimum. Vagy a cigit száműzöm, remélem :).


Hallottam, de nem próbáltam, az ecetet. Körbespriccolni ecetes vizet, minden szagot megszűntet, az övé meg eltűnik gyorsan.

2011. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Parologtatoba tegyel levendula, citrom olajat. Ha festes nem lesz, akkor csak letorolni lehet a falat ecetes, vagy citromos vizzel. A vizbe citrom olajat teszel es ezzel torlod at a falakat, de az egesz lakast is lehet, es tobbszor.

Aztan lehet indiai illatos fustoloket is hasznalni, a rozsa illat eleg kellemes.

2011. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! Festetes mindenkepp lesz nalunk, viszont hallottam, hogy a falakba erosen beivodott szagot nem mindig tunteti el... hat majd meglatjuk, beszamolok rola nektek egy honap mulva. Az ecetrol is sok jot hallottam, sokan mint szagsemlegestitot hasznaljak, a fertotlenito hatasarol meg nekem is jo velemenyem van. Koszonom megegyszer!
2011. máj. 27. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!