Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üvegfestés? Hol lehet olcsóbba...

Üvegfestés? Hol lehet olcsóbban beszerezni a hozzávalókat? + Sablonokat? Hogy is kell? Nagyon régen egyszer csináltam már, de elfelejtettem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 20:24
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Hobbiboltban tudod beszerezni, ott vannak olcsóbbak drágábbak de mind a kettő jó.Technikailag ugyonaz (matricát akarsz csinálni,vagy üvegre festeni ami nem lehuzhato?) konturral megrajzolod a mintát ( ez általában fekete,de lehet szürke,fehér is) várod hogy kicsit megszáradjon,aztán szinnel kitöltöd.:) Sablont is lehet kapni boltban,de én internetröl szoktam letölteni és kinyomtatni:)

2011. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kreativhobby bolt az üllői út 18, Hobbyművész bolt üllői út 32, Rayher Boráros tér 7, szerintem ezekben boltokban vannak jó minőségű üvegfestékek.

Vannak oldószeresek és vízbázisúak, az utóbbit ki lehet égetni, így tartósabb, vízálló lesz, így bírja a mosogatást, persze a kézi nem súrolósat:)!

Milyen sablon érdekelne?

Én két kisgyerek mellett (1 és 3 éves) mellett két éve festegetek.

Ha régen festettél akkor biztos hamar visszarázodsz, sok sikert az alkotáshoz:))!!!

A network.hu-n az üvegfestőklubba találsz nagyon sok sablont, az egyszerűtől a bonyolulton át!!

Üdv két gyermekes Anyuka.

2011. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!Hát terveztem majd az új otthonunkba díszítgetnék fürdőt,konyhát 1-2 matricával!Olyan kéne amit le lehet szedni!
2011. jún. 2. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha sima matricafestéket papírboltba, játékboltokban is lehet kapni, meg az előző válaszomban felsorolt üzletekben.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2011. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!( amúgy nem Bp.-en lakom!)
2011. jún. 2. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
mintát pedig tudsz a netről is nyomtatni, van jó pár kép, ami alkalmas matricafestéshez. Én is onnan szedem, aztán nyomtatom.
2011. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is vidéki vagyok, csak felszoktam menni és onnan szerzek be alkotásokhoz a legtöbb dolgot!

Üdv két gyermekes Anyuka.

2011. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!