Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, hol hirdessem...

Mit javasoltok, hol hirdessem méteráruval foglalkozó honlapomat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol :)


Olyan nehéz normális méteráruhoz hozzájutni, ha az ember nem a belvárosban lakik, hogy csak na :(


Kreatív oldalakkal felveheted a kapcsolatot (te hirdeted őket, ők téged), varrógépes cégekkel, varrótanfolyamosokkal ...

2011. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, ha kiskereskedés. :)

Elküldenéd a címét?

2011. jún. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mindenképpen a közösségi oldalon egy külön lappal..."KREATÍV BLOG"...on, de mindenütt mintával, árral, de egy javaslatom lenne old meg, hogy személyesen is elvihető legyen...lehessen bármilyen kicsi tételt is vásárolni, mert nagyon sokan vagyunk akik "RONGYOSAK" vagyunk...és még több az anyagokat árusító, de nem megfelelő valami miatt...
2011. jún. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

Természetesen személyesen is átvehető, Budapesten több helyen is.

Feltettem néhány oldalra a hirdetést, és csináltam neki közösségi oldalon is regisztrációt.

Ár, kép és minőség is van a termékeknél.

2011. jún. 12. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Elküldenéd nekem is?
2011. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne :) kérlek add meg a címet
2011. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!