Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Drágábban el lehet adni a...

Drágábban el lehet adni a házamat, ha a közelben (100 m) épül egy Lidl áruház?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen fel fog menni az ára hiszen a lidl az nem egy drága hely.Viszont ,ha a tömeget nézzük akkor meg lehet ,hogy le főleg ,ha egy nyugodtabb helyre megy a lild akkor megnő a forgalom is.
2011. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát én tíz forinttal nem adnék érte többet. Esetleg ha metró épül, az már valamit számíthat...
2011. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A vevőt az nem fogja érdekelni, kizárólag a vételár. Megpróbálhatod drágábban adni, csak nem fog elkelni. Az árat nem a mellette lévő boltok befolyásolják, hanem a ház elhelyezkedése, pl belváros - külváros.
2011. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Drágábban nem, legfeljebb hamarabb fog elkelni az ebből a szempontból előnyösebb hely miatt.


Nálunk pl a Tesco, Metro (áruház), Praktiker, Kika, Jysk, egy csomó kisebb bolt, buszvégállomás, óvodák, általános iskola, középiskola, piac, stb 10 perces körzetben van gyalogosan. Mégsem kerülnek a környéken lényegesen többe a hasonló házak, mint a város más helyein.

2011. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ez lesz az egyetlen bolt 15km-es körzetben, szóval szerintem ez egy fillért nem emelhet az árakon. :D
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagy öröm az ilyen állandóan zajos zörgős kiabálós intézmény legfőképpen a 24 órás nyitva tartású a házam/lakásom mellet!!! 10 fillért nem adnék érte.Nyugodt békés környezet+ jó szomszédok az a főnyeremény!!!
2011. aug. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Zalaegerszegen is épül egy ilyesmi áruház és háborognak már a közelben lakók. Bővebben a cikk: [link]
2011. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, ki hogyan reagál egy ilyen hírre. Engem kimondottan elriasztana, ha 100 méteres körzetben egy ilyen forgalmas üzlet épülne. Hétfőtől vasárnapig kora reggeltől késő estig jönnek mennek az autók, áruszállító teherautók, stb., én inkább elmegyek messzebbre vásárolni (akár kocsival is), de ilyen szomszédságnak nem örülnék. Más viszont lehet, hogy éppen erre "harap", hogy csak átsétál, ha valami kell (pl. aki nem tud vezetni, vagy más okból problémás a közlekedés, stb.). Minden ingatlanra, házra megvan a vevő, csak meg kell találni :=)
2011. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Esetleg a idősebbeknek válna be, de ők meg már nem nagyon vesznek már házat.
2011. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!