Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen berendezés van ami...

Milyen berendezés van ami minden rovart, bogarat, ízeltlábút távol tart?

Figyelt kérdés
egyszerűen u-tá-lom a nyarat emiatt,h este amikor szellőztetnék bejönnek ezek a kis köcsögök,én meg az ilyenektől k_rvára félek,és annyira idegesitő h nem igaz.:((
2011. jún. 4. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Sűrű szúnyogháló.
2011. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
levendulás füstölőt rakj ki és gyújtsd meg, azt a szűnyogok nem szeretik
2011. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Légycsapó?
2011. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ultrahangos rovarriasztó, de nem a ócsó kínai gagyi, hanem valami márkás.
2011. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi a konnektoros Raid-del kihúztuk a nyarat és még maradt is benne. Nem a lapkás, hanem az üvegcsés verzió. Csak közben fel kell készülni, hogy mindenhol szúnyogtetemek hevernek majd. :)
2011. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ultrahangos Pest rejektet ne vegyél semmi esetre sem! Ne dőlj be a reklámnak,sz..rt se ér! Nekem van és ugyanúgy vannak rovarok bent.Egerek miatt lett véve,de azoknak se ér semmit.

A reklámja jó,az tuti,még jó,hogy én is úgy kaptam,de kemény pénzeket el kérnek és semmit se ér(tizenezer forint volt,anyukám vett és mivel "akciós" volt,kettőt kapott egy áráért és az egyiket nekem adta.)

Még abban a helyiségben sem használ,ahol van,nem hogy a többiben...

Amúgy nem tudom,mi lenne hatásos,de ez nem,az biztos!

2011. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jó a lapkás, meg a folyadékos Raid is. és tényleg tele van rovartetemmel a lakás :D


mondjuk egy szúnyogháló megoldaná a dolgot, és nem kéne vegyszerezni. van belőle olyan is, ami utólag felragasztható. nézd meg a tescoban vagy az obiban.

2011. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!