Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen oldalon találhatok...

Milyen oldalon találhatok albérletet? (Budapesten keresek)

Figyelt kérdés

Normális oldalakat keresek! (A google által kidobottakat kivégeztem!)

Elég volt a fake hirdetésekből és az ingatlan közvetítőkből!!!

Egy hét alatt kb 30ezret telefonáltam el és még mindig nincs albérlet! Hogy miért? Azért mert csak közvetítőket találok!!!!

Segítsetek légyszíves!


2011. jún. 6. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
iwiw apró
2011. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én mindig itt hírdetek és bejön:)

2011. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj a közvetítővel? Ha te akarsz kivenni lakást, akkor egy forintodba sem kerül, hogy közvetítőn keresztül mész.
2011. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát bocs, de te vagy a balga, ha 30ezret eltoltál erre.

bemész az egyik duna house vagy otthon centrum irodába, és full ingyen nyomja az arcodba a közvetítő a halom albihirdetést, képekkel, pontos paraméterekkel.


pont hogy hirdetésből nem keresnék lakást, az tuti átqúrás. közvetítőhöz meg nem megy be az ember poénra, és sokkal jobban le van csekkolva a dolog.


mi is közvetítővel adjuk ki a lakásunkat, mert nincs kedvünk hozzá, h mindenféle jöttment végigjárja feleslegesen.

2011. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis vannak olyan ingatlanközvetítő irodák, ahol átverik az embereket. A részletekbe most nem mennék bele, de egyértelműen lebuktak. Én az alberlet.hu oldalon találtam jó kis hirdetéseket, odafigyeléssel ki lehet szűrni a magánhirdetéseket, ha pedig bizonytalan vagy, hogy ingatlanos, vagy privát hirdetés, akkor írd be a google-ba és ha például ugyanazt a fotót meglátod másik lakás hirdetésénél, valószínűleg komolytalan.
2011. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!