Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek a IX. Kerületben...

Szerintetek a IX. Kerületben a Telepy utca mennyire biztonságos, mennyire jó környék?

Figyelt kérdés
Találtam ebben az utcában egy eladó lakást (Ferencváros,rehabilitált rész), viszont jelenleg vidéken vagyok és feleslegesen nem utaznék fel, ha mondjuk olyan a környék, mint a 8. kerületben az Orczy úton (sok a nemzetiségi...). Már pedig ez elég közel van hozzá. A Nagyvárad térről mit tudnátok mondani?
2011. jún. 8. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát az van hogy felét újraépitették, felét pedig nem. Eredeti elképzelés szerint az egész Váci-Ráday-Mester utca sétálóutca lett volna, de ez 'érdeklödés' hiányában elmaradt.


Viszont a házak árai az eredeti elképzeléshez vannak igazitva, mintha ez a terv meg is valósult volna.

Szóval annyiba kerül mintha full át lenne épitve az egész, de közben nem valósult meg a terv és az átépítés is csak félig, 50% putri, 50% új házak.


Viszont bármelyik sarkon fillérekért találsz szexpartnert és persze a kocsidban egy doboz cigit ne hagyj benne ha nem akarod üvegcserével kezdeni a napod.

2011. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Darcy01 ***** válasza:

Én nagyon közel lakom a Telepy utcához, közel a Haller utcához is. Ez a rész szerintem még tűrhető, mármint a Haller utca és a Nagyvárad tér környéke.

Gyakran szoktam gyalog menni a Ferenc körútig, a 4-6-os villamos Mester utcai megállójáig, és olyankor vagy a Balázs Béla utcán vagy a Vendel utcán megyek végig. Erre befelé, a Ferenc tér felé már tényleg sok a nemzetiségi és a lepukkant házak, de azt tapasztalom, hogy egyre több házat újítanak fel, vagy bontanak le és építenek helyettük újat (4-5 éve lakom itt, azóta ez folyamatosan megy).

A Nagyvárad téren igazából semmi különös nincs, egy nagy csomópont.

2011. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Darcy01 ***** válasza:

Még annyit hozzátennék: én egy új építésű társasházban lakom, alul mélygarázs. Sajnos többször előfordult, hogy a zárt garázsban feltörték a lakók kocsijait, vagy a tárolóhelységeket törték fel.

Sajnos ilyen esetek szerintem az egész városban előfordulnak.

2011. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én azért a Nagyvárad téri metróaluljáróban nem szívesen mászkálok, se a 24-es villamoson...
2012. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!