Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire jöhet ki a rezsi...

Mennyire jöhet ki a rezsi 3fős család esetén? (pici baba+2felnőtt)

Figyelt kérdés
Új albit keresünk, eddig fix volt a rezsi, de most más lesz. Kicsi lakást keresünk, egy szoba+konyha+fürdő. Semmi luxuscikk nincs csak hűtő, mosógép sz.gép,tv ami áramot fogyaszt majd. Neked mennyi a rezsid mindennel együtt??
2011. jún. 14. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor. Télen nagyon megdobja a fűtés. Ha távfűtésesbe mentek akkor olyan 40-50 körül jön ki ha jól tudom, egyedi fűtéseben meg évszakfüggő. Nekünk 1,5 szoba, úgy, hogy a konyhában nincs fűtőtest télen 25-30 a fűtés, a víz 4-6000, villan 6-7000, közös költség 2-3000 között. Nálunk nyáron sem kevés a gázszámla, mert ilyen b.zi gázos vízmelegítőnk van (tudod ami belobban ha meleg vizet akarsz) és az zabálja a gázt, szóval nyáron is 10000 körül van a gáz :( De lehet, hogy csak nekünk sikerült pocsék albérleteket kifogni. Inkább fizessetek kicsivel többet, de legyen szigetelve(legalább részben felújítva) a lakás, mert nagyon sokat számít.
2011. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úristen rengeteg!!
2011. jún. 14. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Hű, erre én is kíváncsi lennék.. Mi most fogunk költözni (családi házba) és fogalmam sincs, hogy mennyi lesz a rezsi, de olyan jó lenne tudni egy körülbelül árat.
2011. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most családi házban vagyunk, ott is ennyi minden, mert nem használunk többet semmiből, kivéve télen, mert a gáz mellett van egy kandalló is, és abba vettünk fát is. Úgy sem volt kevesebb a gázszámla :( Rengeteg!!! De nyugtasson meg a tudat, lehet, hogy mi választunk rosszul mindig, mert ez is egy régi pocsék sz@r. :( Ezért említettem, hogy egy szigetelt és legalább részben felújított lakás/ház sokat dobhat rajta.
2011. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az biztos! Anyósomék nemrég cseréltek ablakokat, és hihetetlen, hogy mennyivel kevesebb lett a fűtésszámlájuk. Nagyon megérte a csere!!

Mi most építjük a házunkat, így reménykedek benne, hogy a szigeteléssel nem lesznek gondok...:)

2011. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kertes házban mindig drágább a fűtés, mint a sorházakban. A sorházakban melegíti a faladat a szomszéd is.

Ha távfűtésest olyat találsz, ahol a radiátorokon van a számláló, az a legolcsóbb fűtés. (Tudod szabályozni) Ha ilyet nem találsz, akkor még szerintem mindig olcsóbb a konvektoros gázfűtés, mert azon is te határozod meg, mikor mennyit fűtesz vele.

2011. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!