Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet fagyasztóba forró ételt...

Lehet fagyasztóba forró ételt rakni?

Figyelt kérdés
Számtalanszor előfordult már, hogy forró volt az étel (akkor lett kész amikor már enni kellett volna mert nagyon éhes voltam) és én nem szeretem forrón enni csak ha már átlagos hőmérsékletű, se nem forró se nem hideg. Nos akkor betehetem a forró ételem a fagyasztóba?
2011. jún. 14. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogyiis! Nem szabad!!!Mikor pl kész az ebéd, nem lehet meleg kaját betenni a hűtőbe, fagyasztóba se,
2011. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Neeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy tönkremenjen a fagyód, illetve kugróan magas legyen a villanyszámlád, s a többi fagyasztott étel megengedjen a forró mellett, akkor nyugodtan tedd be...


Soha nem szabad még langyos ételt sem se a hűtőbe, se a fagyasztóba betenni!

2011. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

mind a fagyasztót, mind a hűtőt felmelegíti, és még a benne levő dolgokat is


az, hogy a villanyszámlát megemeli, még a kisebb gond, de a kaja és a hűtő is tönkremehet

2011. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
Lehet, csak nem célszerű, ahogy feljebb is írták...
2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel csak tönkre fogod tenni a hűtőt szóval várj amég kihül.
2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább állítsd az edényt hidegvízbe, kevergesd folyamatosan és többször cseréld a vizet.
2011. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fagyasztó kompresszorral sűríti a gázt ami nyomás alá kerül. Odarakott forró étel megnöveli a nyomást és a hűtő csőkígyó elrepedéséhez vezethet.
2011. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!