Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Hermina Happy Land második...

A Hermina Happy Land második ütemében tervezünk lakást venni. Kérlek írjatok, ha tudtok bármit az első ütemről: milyen minőségben készültek el a lakások, milyen ott élni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 22:52
 1/7 anonim válasza:
Szia! Én a párommal kábé egy hónapja voltunk bent valamilyen Attillánál, aki nagyon kedvesen elmondott mindent a házról, adott műszaki tartalmat is, amiben látszik hogy minden megfelelő, ráadásul több évig garanciális lesz a ház, tehát ha valami nem olyan mint azt ti szeretnétek, kijavítják nektek! Én elégedett voltam, de még a pénz nem jött össze így nem sikerült vennem. Szerintem még ebben az évben veszek én is!
2011. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%

sziasztok!!!

Én az első ütemben vettem lakást és nagyon elégedett vagyok!!! Remek a kivitelezés, jók a szigetelések, nem fizetünk sok rezsit sem!! Tök szépen megcsinála a hermina a környezetet is, mert ültettek valami nádfélét, tujákat meg rózsát a kerítéshez, remek lett!! Remélem szomszédok lehetünk, ha nem is egy épületen belül :))))) minden jót és sok szerencsét!!!

2011. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
34%

Hello! Mi sajnos vettünk a cordia termal zuglóban egy lakást, de nagyon megbántuk, se termálvíz, se jó minőség, szétnyíltak a falak, nincs szigetelés, mindent hallunk a szomszédok életéből, ilyen silány minőséggel még sosem találkoztunk. Most az a pár lakó akikre rátudtak sózni ezekből a vacak cordia termál zugló lakásból együtt beperelik futó pétert aki milliárdos lett mások átveréseiből és ott vigyorog a 100 leggazdagabb újságban

sajnos a látszat csal, olyan jól nézett ki, bíztunk a cordia cégban, de jól pofára estünk, sőt úgy értesültünk a nyóckerben amit építenek millió lakást, azok is hasonlóan silányak... ha sikerül visszakapni a befizetett pénzünket, mi is a herminásoktól akarunk lakást venni, mert az első épületben már évek óta bent laknak és nincs semmi gond! Bosszantó!

2011. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Harmadik: Én vagyok az első válaszadó! Én is néztem a Cordiánál de végül letettem róla mert hallottam hogy hasonló dolgok vannak a háttérben, és nem bántam meg! Szép kívülről, de belül... nagyon silány minőség és drágább is volt mint a Hermina Happy Land...
2011. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Off:

Pár információra lenne szükségem mert mi is kinéztük magunknak az egyik lakást!Elsőnek is 1+2szobás lakás rezsije kb mennyi?Aztán a megjelenített vétel ár az tényleg annyi volt mert hogy oda van írva hogy plusz áfa akkor az úgy mennyi?!Melyik banknál vettetek fel hitelt annál amelyiket ők ajánlják(magnet bank)?

2011. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%

előzőre: egyedi mérésű minden, mindenből annyit fizetsz, amennyit használsz. A ház A-s energetikai tanusítványos lesz, a fűtés télen max 10e, nyáron semmi egy akkoránál mint amit te keresel. A hidegvíz melegvíz áram 2 embernél (magambnól kiindulva) kb 6e Ft / hó / közmű. A közös költség az első házban 150 Ft / nm, gondolom itt is hasonló lesz. Ezek valamiért nettóban írják ki az árat, de tökmindegy, jelenleg 27% az Áfa, csak beszorzod 1.27-tel a nettót és meg is kapod a végösszeget. Van náluk egy közműfejlesztési díj is, ami majdnem 400e Ft, ezzel kalkulálnotok kell nektek is, de ez minden új lakásnál van és ennél sokkal több szokott lenni, amúgy erről is korrekten tájékoztatnak telefonon. Meg az ügyvédi díj van és ennyi.


A Magnet banktól kell felvenni a hitelt mert más bank nem finanszírozza még, tehát ők nem kötik ki hogy honnan vegyél, mégis csak innen tudsz, ügyesen ki van ez találva :-) Amúgy nincs velük baj, van állami kamattámogatott hitel, azt vedd föl és jó lesz.

2012. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!