Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen laminált padlót ajánlot...

Milyen laminált padlót ajánlotok venni? Szivacs alá? Ez jó amit én néztem? Lennt info

Figyelt kérdés
Szóval a Bauhausból akarok venni 7mm-es laminált padlót, szegéllyel és alá fehér színű szivacs kerül ami az alap azt mondták tehát mindenképp kell. Ajánlottak többféle szivacsot is (pl kopogásálló meg minimális hangja van stb). Ez így jo lenne? Három szobába lesz lerakva. Az ára a laminált padlónak 1390 ft/m2
2011. jún. 20. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hosszabb távra gondolkodsz akkor érdemesebb jobb minőségű laminált padlót venni. Amit bárkinek merek ajánlani: www.kaindl.hu
2011. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DannyZuko ***** válasza:
A 7mm az már jónak számít. 1390 az kicsit olcsónak tűnik. Obis tapasztalat, hogy ami 990volt annak 10%a selejt volt, emrt nem jól illeszkedtek egymáshoz. kicsierélték és kész. A szivacs azaz polifom az mindenkép kell alá. Csendesebb lesz a parketta. Ha egyenetlen a beton a parketta alatt, akkor viszont mindenkép beszélj szakival, mert akkor ki kell önteni padloponnal.
2011. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kopásállóságát nézd. A 7 mm-s általában 31-es, ami tűrhető, de egy idő után látszik majd minden karcolás. Inkább 8 mm-eseket kellene venni és 32 es kopásállóságút, az biztos jó lesz, de az nem is ilyen olcsó, annak kb. 200-től indul az ára.

A szivacs alá egy egyszerű habszivacs is elég, attól függ a vastagsága,hogy van-e padlófűtés, vagy nincs.

Ha van, akkor csak a legvékonyabbat szabad alá tenni, ha lehetséges, ha nincs, akkor lehet vastagabbat is.

Párazáró fóli a is kell alá, mert bár apróbetűs rész, de nem garanciális a padló, ha nincs ez a fólia alatta.

A párazáró fóliából, mivel duplán hajtják 1 m2-el többet kell venni,mint a laminált padlóra kiszámolt mennyiség, a habszivacsból lehet felfelé kerekíteni.

Remélem tudtam segíteni, ilyen boltban dolgoztam.

2011. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
..bocsi 2000 ft-ot akartam írni
2011. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!