Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pécsiek! Ez a ház megér ennyit?

Pécsiek! Ez a ház megér ennyit?

Figyelt kérdés

Pécsen, az Uránvárosi buszvégállomás fölött, átlagos 20 év körüli 100nm-es, tetőtérbeépítéses családi ház.

A telek nem túl nagy, kb 400-500nm-es lehet. A kerítés körben nagyon rozoga, újra kéne csinálni. A ház viszonylag jó állapotú, de azért lehetne rajta mit csinosítani. A nyílászárók is régiek és egy külső hőszigetelés sem ártana.

Mindezért 38 M Ft-ot kérnek.

Nem sok ez egy kicsit? Én nagyon irreálisnak érzem. Még 28M-ért is azt mondanám hogy drága. Majd' 40 millióból már bőven építek egy újat telekkel együtt.

Szerintetek?


2011. jún. 21. 19:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha van eszed akkor nehogy megvedd!Ebből a pénzből vadonatújat készíthetsz!
2011. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem venném meg,mert nagyon zajos és forgalmas környék,nem elég,hogy a 6-os ott dübörög,de még egy buszvégállomás is.Szerintem kacsalábonforgó is lehetne,akkor sem kéne.Egyébként szerintem nagyon drága.
2011. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, hát én is letettem róla az ára miatt.

Viszont, lehet, hogy rosszul írtam le a helyet? A 6-os út onnan jó 250-300m-re van. Egyáltalán nem zajos.

A Magyarürügi útról (vagy hogy is hívják, ami Orfű felé megy) nyíló első vagy második kis mellékutcában van a ház. Így a buszvégállomásból se hallatszik semmi. De annyi előnye van, hogy 5 perc alatt ott vagyok gyalog. Nem kell "órákat" zarándokolni a buszhoz. Ami mondjuk éjszaka, esőben, hóban nem mellékes.

Most Kovácstelepen lakok már évtizedek óta. Az sincs sokkal távolabb a 6-os úttól, se a végállomástól. Szívesen maradnék ezen a környéken, ezért a hely nekem tökéletesen megfelelő lenne. Csak az ár nagyon irreális érte.

2011. jún. 24. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!