Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A legjobb barátnônk költözik...

A legjobb barátnônk költözik más országba. Mit vegyûnk neki?

Figyelt kérdés
Heten összepòtolunk és szeretnénk venni neki,egy ajándékot amire emlékezni fog.Minden szìnt szeret.A lány 14 éves.Valami tippek?
2011. jún. 27. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm csak egy évre ment el külföldre, de olyan ajándékokat vettünk neki, amiről emlékszik ránk. Például én egy nyakláncot vettem amin egy szív alakú medál van, abba lehet fényképet tenni. Másik barátnőm egy fényképalbumot csinált, melyben közös emlékeinkről vannak képek. Meg vettünk egy pár olyan dolgot, ami nagyon jellemző rá és általában szereti.
2011. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valami személyesebb ajándékot kéne készítenetek. Pl. az úgynevezett scrapbook szerintem jó ötlet. Ez egyfajta fotókönyv, de nem olyan, mint amit a boltokban csinálnak. Lehet üres könyvet kapni, amibe beragaszthatjátok a közös képeiteket, és ti dekorálhatjátok ki mindenfélével az oldalakat. Keress rá googleön, nagyon jó ötleteket lehet meríteni, és nagyon személyes, hiszen ti, együtt készítitek el.

Vagy ha ezt bonyolultnak látjátok, készítsetek egy Power Point diavetítést, v egy videot szintén a közös képeitekből, néhány humoros felirattal, a kedvenc zenéitekkel aláfestésként.

Ezek mellé, vagy önmagában olyat is csinálhattok, hogy mindenki egyedül ír néhány gondolatot a barátnőtöknek, akármit, ami róla eszetekbe jut. Ezt ne mutassátok meg egymásnak sem, tegyétek be egy nagy borítékba, vagy egy szép dobozban (amit esetleg szintén ti díszítetek ki) és odaadjátok, azzal, h azt csak a repülőn/ utazás közben nyithatja ki.

2011. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy cd-t írtam neki, amin olyan zenék voltak, amikhez mindegyikhez 1-1 emlék kötődött. Csináltam hozzá borítót is. Nagyon tetszett neki.
2011. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!