Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csőtörés során elfolyt 200...

Csőtörés során elfolyt 200 köbméter víz okozhat valami kárt?

Figyelt kérdés
A vízóraaknában szivárgott el ennyi, ami kb. 15 m-re van a háztól. Attól félek, nem mosta-e alá az alapot vagy ilyesmi. Semmi jele nincs annak, hol a víz. Még csak ki se jött az aknából a víz, ezért nem vettük észre időben. Szerintetek hol van ennyi víz?
2011. jún. 27. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

OMG! hát az agyvérzésen kívül, amit a megérkező vízszámla okoz, engem már semmi más nem tudna meghatni.

200köbméter víz??? öcsém, 2 éve itt élek a lakásomban, azóta 100at sem használtam el, szóval ha azt nézem, ez tényleg marha sok.


milyen felétek a talaj? komolyan, nem tudok napirendre térni... 200 köbméter...

2011. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában a lefektetett csővezeték mentén el tud folyni, szivárogni, mivel ezeket -előírás szerint- homokágyba fektetik és azon könnyen áthatol.
2011. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, ha nem most adtam volna el egy ingatlanrészemet, főbelőném magam:)

3-4 évi vízfogyasztásunk.

És fogalmam sincs, hol van. Hova tűnt egy kibetonozott 1 köbméteres vízóraaknából?

És úgy néz ki, még a biztosítóm se állja, mert más csomagban vagyok.

Remélem nem dől össze a ház ennyi víz miatt:(

2011. jún. 27. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármerre elmehetett, érdemes lenne szakemberrel megnézetni. Ennyi víz sajnos valóban alá tudja mosni az alapot úgy, hogy észre sem veszitek és egyszer csak a fejetekre dől a ház!
2011. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ekkora mennyiség valóban rengeteg.Kertes házaknál többnyire a téli elzáró szokott tönkre menni,a kerti csapnál.
2011. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen szakember tudja ezt megmondani?
2011. jún. 27. 22:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint hogy hol a víz?
2011. jún. 27. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!