Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek Pest meik részre...

Szerintetek Pest meik részre lenne a legjobb költözni? OO

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
14-15. kerület
2011. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én a 14.-ben lakom, jó mert közel van, de még jobb lenne, ha nem lenne ennyire zajos (bár a belvároshoz képest már ez is szuper). Ha gyerekem lesz, a 16-17. kerületbe fogok költözni, az biztos.

Újpest iszonyat messze van, a 13. kerületben laktam és nem jött be. A 6. kerületben is laktam, az jó volt, csak nem lehetett kinyitni az ablakot meg ilyesmi... a 7. határeset, arról nincs tapasztalatom. A 8.-ban két helyen is laktam, a belső része jó, de kint nem. A 9. kerület is elég vegyes. A 10. kerület állítólag elég gázos.

A legtutibb mondjuk az 5. kerület panorámával a Várra, csak hát ember legyen aki megfizeti..

2011. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak a 8. kerületbe ne!!!! fejbevágtak és kitépték a telefont a kezemből épp egy hete napja... és költöztünk a mosógépem (felültültős whirlpool ) lent volt a lift előtt egyedül hagyták de csak felhozták a mosogatógépet a mosógép lenamradt olyan 5 percnél nem tovább mire leértek se híre se hanva ennek köszönhetően el is költözünk innen a fenébe nem volt elég a mosógép egy hete a telfonomat elrabolták tőlem elég volt albérletet visszamondtuk a tulaj rendes volt visszaadta a kauciót is most is azért gépezek mert a párom köti ki a mosogatógépemet a barátnőm meg a gyerekeim pakolnak talán holnap most visszavásároltam a biztositásomat és jutottam elég pénzhez és találtunk egy olcsóbb házat azt meg is van beszélve meg is vesszük de már költözhetünk holnap és ma megis irtuk az adásvételit holnap költözünk is innen senkinek sem ajánlom a 8. kerületet mosógépet se vettem ide.... baromi rosszul esett mer csak 7 honapos volt és nem épp olcsó !!!! most vehetek másikat most a telefonbol is a gyereknek a régiét használom a dívám helyett ami 2 honapos volt úgy örültem hogy összespóroltam rá a pénzt.. EZT A HELYET SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!
2011. júl. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes válaszokat asszem' most sokat segítettetek..:)
2011. júl. 2. 14:03
 5/9 anonim válasza:
10. kerület nagyon barátságos, nincsen ilyen veszély, úgyhogy én bátran ajánlom. azt hiszem az első hozzászóló írta hogy a 10. kerület nagyon gázos.. miért lenne? :O :/
2011. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
bocsánat a második hozzászóló írta. :)
2011. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

omg... a pesti oldalon egyik kerületben sem laknék. talán a 14. azt sokan dicsérik.


de ha egy mód van rá, nem megyek el budáról, a 11. kerület a legjobb :)

2011. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ekeke ***** válasza:
XI-XXII a királyság.
2011. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
4kerben van szeretet!
2011. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!