Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Poloska ellen mit lehet...

Poloska ellen mit lehet tenni? Látok egyet az ablakban mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már sírtam is,egyszerűen undorodom tőle,és nekem kell(ene) megfognom.Apa mindig gyufásdobozzal fogja meg,de nekem ősszel sem sikerült!:S De nincs itthon csak nővérem ő pedig nem fogja meg,csak röhög rajtam.Most a reluxán van fent,két csík között itt megfogni lehetetlen.Teljesen kétségbe vagyok esve...:S

Mit tegyek?

LÉGYSZI VEGYETEK KOMOYAN!!!

14/L


2009. márc. 29. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor fújok rá pl chematoxot, vagy vmi hasonlo rovarirtót, ha nincs akkor hajlakkot, vagy bármi vegyi anyagot, amjd leesik, akkor meg rátudsz lépni! :)
2009. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tényleg?

Én azt hallottam,hogy ha megöljük kiad magából vmi szagot és több poloska jön a szagra.

Na ezt kipróbálom majd,ha megtalálom.

Eltűnt.:'(

(tudom,most biztos nyápicnak tartotok,de egyszerűen rosszul leszek a látványától...)

2009. márc. 29. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Rá ne lépj egy poloskára a lakásban, mert szörnyen büdös lesz. Valószínüleg még a lefújástól is. Rakj elé egy papírlapot, hagyd, hogy rágyalogoljon, majd dobd ki az ablakon.
2009. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Kellemetlen. Én múltkor kénytelen voltam kiüríteni a szobai szemetest, és azt ráborítani, hogy legalább ne randallírozzon, amíg gépezek. Megfogni már én se mertem.
2009. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na igen,kellemetlen.

Egyszerűen nem látom,nővérem lefújtva majdnem 1órája de egyáltalán nincs büdös bent.A baj csak az,hogy nincs meg,sőt a szőgenyem nagyon mintás,színes és nem látom...Meg persze undorodom tőle..:S:(

2009. márc. 29. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Takrítás rendszeresen, porszívó, hipós lemosás, rend, higiénia, szükség estén féregirtás.
2009. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban poloska volt, az kinti állat (az emberen élősködő nagyon pici), és a kivezető utat kereste. Ha kinyitod az ablakot, örömmel kimegy a saját lábán.

Én is lapra szoktam mászatni és úgy kivinni, ha nem fogom meg, nem büdös. Egyébként meg szívó szájszervűek ezek a bejövősek, harapni nem tudnak.

2009. márc. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem haranak.Volt már közelebbi kapcsolatom is vele.:S

Na a probléma megoldódott...eltűnt pedig ki se nyitottam az ablakot...Néztük a szekrény mögött,a tetején a növények között...de sehol se.

2009. márc. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!