Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől büdös rettenetesen a hűtőm?

Mitől büdös rettenetesen a hűtőm?

Figyelt kérdés
Először azt hittem valami kaja romlik benne,de aztán megnéztem és nem.Kitakarítottam,kikapcsoltam és szellőztettem de a szag csak nem múlik és minden átveszi azt a bűzt.Talán romlott zöldséghez hasonlít a legjobban.Megőrülök tőle,főleg,hogy a felvágottnak,tejnek is olyan szaga,íze van.Van valami ötletetek hogy mi lehet ez és hogyan szüntethetem meg?
2009. márc. 29. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél a hűtőbe félbevágott kibelezett citromhéjába sót és úgy a hűtőbe, vagy faszenet. Az magába szívja a szagokat. Lehetőleg mindent tarts légmentes dobozokban vagy zacskókban.
2009. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nyitott szódabikarbónás zacskó van a hűtőbe, az is jó a szagok ellen. És mindent jól zárható dobozban tárolj.
2009. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hűtőillatosítót használok. Fertőtlenít is valamennyire.
2009. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A hűtő hátoldalának az alján van egy kis tál, ahova a hűtőből lefolyik a víz. Nem lehet, hogy valami kifolyt a hűtőbe (pl. tej), ez pedig lefolyt a vízzel együtt a tálba és beposhadt. Mi jó pár éve jártunk így anyukáméknál. Napokig csak szagoltuk, hogy mi büdös, végül elhúztuk a hűtőt és meglett bűnös. Belefolyt valami a hűtőbe, ami aztán beleposhadt abba a tálba. Én megnézném mindenképp.
2009. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekunk is budos volt egy idoben, mire rajottunk, h a tomitogumikhoz befolyt a tej. Fertotlenito kendovel alaposan ott is kitakaritottam, es azota semmi szag.
2009. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!