Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen kollégiumokba jelentkez...

Milyen kollégiumokba jelentkezhetek OKJ-s képzésen?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy OKJ-s képzésre jelentkezve milyen kollégiumba jelentkezhetek.

Szeretnék egyetemi kollégiumba menni, mert a középiskolai az elég gáz (22 éves vagyok) és nem szeretnék olyan megkötéseket mint pl: érj be 10 órára, ekkor meg ekkor van ébresztő stb...lehetséges ez?


2011. júl. 12. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy se egyetemista, se középiskolás... Általában a sulik a saját diákjaik számára tartják fenn a kollégumi helyeket.


22 éves vagy, keress ismerősökkel közös albérletet.

2011. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Az OKJ-s koleszt úgy hívják, hogy albérlet vagy motel és a jó hír, hogy nem kell időre aludni menni.
2011. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

honnan gondoltad h okj-s képzéssel(pl tanfolyam) jár kolesz?


csak albérlet...

2011. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
nekem van okj-s ismerősöm, aki koleszban lakik, szóval lehetséges de nem tudom hogy intézte el.
2011. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
van kolesz ami nyitott a fiataloknak, ennyi
2011. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"...nekem van okj-s ismerősöm, aki koleszban lakik, szóval lehetséges de nem tudom hogy intézte el...."


Ha egy egyetem vagy főiskola pénz szerzés gyanánt indít okj-s képzést és van szabad kapacitása akkor (szintén szigorúan kereskedelmi áron) lehet kolesz felajánlani, de rika, hogy van valahol szabad hely.


Ha kiderülne, hogy lenne nappalis aki szeretne koleszba menni, de kiadták egy OKJ-s tanulónak, akkor lenne belőle balhé és repülne a rektor.

2011. júl. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A suliból kaptam levelet, amiben az áll, hogy van kapcsolatuk koesszal, csak az a baj, hogy mind középiskolás.Ezért gondoltam, hogy itt kérdezek :)
2011. júl. 13. 07:45
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Én OKJ-s képzés alatt egy középiskolás koliban laktam.
2011. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Főiskolai, egyetemibe nem vesznek fel OKJ miatt.
2011. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha kaptál levelet,akkor ők azzal a kolesszal állnak szerződésben, máshova nem igen vesznek fel, hisz minden iskola a saját diákjainak tarja fenn a helyeket.

keress albérletet, kiadó szobát.

2011. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!