Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek mennyi a lakástörlesztése?

Kinek mennyi a lakástörlesztése?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, mennyi a lakásotok törlesztőrészlete, persze, ha fizettek és, hogy mennyi a keresetetek amennyiből fizetitek.Valamint érdekelne, hogy mennyi a havi kiadásotok kocsi, utazás, étel, reszi stb. Valamint, hogy 2 fő részére mennyi lehet egy 50 m2 es ikerházfél reszija.
2011. júl. 21. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
O Ft. Örülök ha a számlákat ki tudom fizetni.
2011. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most 63 ezer volt. Egyébként 35ről indult. 180 ezerből élünk ketten. A rezsi 30-50 között van. Kocsink nincs, a kaja 40-50 körül van, a közlekedés 10-15, a maradékból folyamatosan bútorokat szerzünk be, mert még sok minden hiányzik, de persze így elég lassan halad.
2011. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2003-ban vettem fel 8 milliót, 50000 körül volt a törlesztője, de aztán született még egy gyermekünk, és mivel még járt rá vissza nem térítendő támogatás, így lement a törlsztő 42000-re. (persze forint alapú a hitel)

Én hivatalosan kapok 165-öt, a feleségem GYES-en van, ő kb. 60-at kap, ebből kell a havi törlesztést, és a 80 ezer körüli rezsit fizetni. Kajára elmegy 50-60 ezer/hó, a maradékból tankolunk...

:(

2011. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az Asszony GYEDe (kb:45.000Ft) elmegy az egyik hitelre,amit azért vettünk fel, mert meg voltunk szorulva:1,8MFt. Az én keresetem hivatalosan 60200Ft mondjuk alig kapok többet...ez egy az egybe elmegy a lakás hitelre 60.000 (Svájcifrank alapú FÉSZEKRAKÓ HITEL!!) Ekkor már nullán vagyunk!! Ebből a NULLÁBÓL fent tartjuk a 25 éves kocsinkat, MERT KELL/SZÜKSÉGES AZ ÉLETHEZ!!) Üzemanyag kb havi 10.000Ft, havi biztosítás:1.300Ft, motorolaj+szűrők stb kb leosztva havira 1500-2000Ft + meg ami úgy menet közben adódik!.... Aztán Ebből a nullából eltartjuk a 2 gyermekünket, (az egyik most lesz 2 a másik 5). Utána már csak a rezsi van! villany:8.000Ft, víz:5000Ft, Közösköltség:13.000Ft, Tv+internet:4100Ft, néha kommunális adó fél évente 5.000Ft hogy nehogy még véletlenül jól érezzük magunkat (gondolom)... Telefonszámla:2-3000Ft/hónap, hőtávos meleg víz kb fogalmam nincs, havi úgy kb 8-9000Ft,télen a fűtéssel 38.000Ft, aztán mi van még? Néha a gyerekeknek ruha cipő, oviba pénz....dinnye gyümölcs stb...-) Én dohányzom az havi 32.000Ft (le kéne szoknom már, de hogyan?) Asszonynak néha szüksége van hajfestékre is...-) (nem tudom mennyi) Havonta vagy néha 2 hetente is jönnek a rovarírtósok az 800Ft/alkalom lenne , de mindig elhajtom őket (nem keveset spórolunk ezzel!!:DD) Aztán mi van még? KAJA,KAJA,KAJA,KAJA és KAJA!!!....az mennyi lehet ilyen áraknál??? fogalmam nincs!....A maradékból el szoktunk menni nyaralni!!! Hajrá Magyarország hajrá FIDESZ!!! Soká éljenek a gyerekes családok!!! Üdvözlettel: Egy 54nm-en 2 gyerekkel "lakó" (PANELPATKÁNY) :DD
2011. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja Helló! A legjobb kimaradt! Szülői segítség = NULLA! (mert nekik sem egyszerű!)....Ezen felül olyan munkát végzek nap mint nap HAVI (60200Ft-ért) amit nem hogy Orbán Viktor Miniszterelnök Úr, de még Dr.Torgyán József kisgazda brutál sem bírná 2 órát sem !!!
2011. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!