Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Brita kancsó Maxtra szűrőbetét...

Brita kancsó Maxtra szűrőbetétből kerülhet kék szemcse a vízbe?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem Brita Marella víztisztító kancsót. Meglepő módon nem adtak hozzá magyar nyelvű utasítás, bár tényleg nem túl bonyolult dolog üzembe helyezni.

A már szűrt vízbe kis kék szemcsék kerülnek, ez normális, vagy én rontottam el valamit?


2011. júl. 22. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyenem van, viszont nekem még sosem fordult ilyen elő. viszont: mielőtt beletetted a szűrőt átmostad folyó víz alatt?

A könyve szerint, amiben nekem volt magyar leírás :D az van, hogy az első 3 átszűrést nem ajánlott meginni, éppen emiatt szerintem. Viszont ha később sem múlik el, szerintem cserélj szűrőt :D

2011. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van/volt és soha nem tapasztaltam ilyet.

Viszont mostanában hiába van meg.Nem tudok bele patront venni,mert nagyon felment az ára.Mikor vettem 2 patron volt 1900 forint(nekem ennyit megért) de közel 5 ezer forintot már nem.

2011. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Közben megoldódott, az elején nem öblítettem ki eléggé használat előtt a szűrőt.

Utána néztem,és elvileg a szénszemcsék nem károsak az egészségre, szóval nem nagy baj, ha előfordul a szűrt vízben.

2011. okt. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!