Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ruháim a szekrénybe egy kis...

Ruháim a szekrénybe egy kis idő után bebüdösödnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ruháim a szekrénybe egy kis idő után bebüdösödnek, de nem mindegyik, csak némelyik.Használok öblítőt, ruhásszekrényillatosítót de semmi :(

Van vmi jó házi praktikátok


2011. júl. 23. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
szerintem szellőztesd gyakrabban a szekrényed, ha régi a szekrény akkor lehet újat kéne venned. Vagy ne hajtogasd össze, hanem egyenként akaszd fel őket
2011. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy az öblítőtől büdösödnek be a ruháid. Öblítő helyett inkább ecetet használj,akkor nem lesznek büdösek a ruháid. Ha mindenáron illatot akarsz,akkor tégy a szekrénybe pár csepp parfümöt,levendulát stb.
2011. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran kell kiszedned és újrahajtogatnod a ruháidat.

Így kiszellőznek, és a szekrény is.

Anyukám mindig szappant tett a ruhák közé.

Én is ezt teszem, és nagyon jó illatúak.

A barátnőm jól le is szólta, hogy milyen "ósdi" dolog ez, de nem baj, hiszen működik.

2011. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 skarma ***** válasza:
100%
Mi is szappant teszünk a szekrénybe, én néha egy szál füstölőt (persze gyújtatlanul :D)
2011. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosd ki alaposan a szekrényt, mondjuk Domestosszal, hogy ha átvette már az anyaga a büdöset, akkor az kijöjjön belőle. Szellőztesd utána pár napig. Közben próbáld meg kitalálni a büdös okát. Nem vizes esetleg a ház? Mert az is lehet az ok. Ebben az esetben a szekrényt 15 centire el kell húzni a faltól, ha szerencséd van, az segít.
2011. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz be a szekrény mögé, ha penészt látsz akkor meg is találtad az okot, a dohos penész szag ugyanis remekül be tud szivárogni a szekrénybe, ha ez az eset áll fenn, akkor szekrény elhúz, hátulját és a falat hipós vízzel vagy ultra szavóval át kell törölni, hagyni megszáradni és mehet vissza.
2011. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
levendula szappant szoktam a szekrénybe tenni!:)
2016. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!