Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Villanytűzhely vagy a palackos...

Villanytűzhely vagy a palackos gáztűzhely fogyaszt többet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiindulva az én tapasztalataimból, egyértelműen a gáz fogyaszt kevesebbet. Még a picivel drágább palackos is sokkal jobban megéri, mint a villany.
2011. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A villanytűzhely fogyaszt többet. Nekem palackosom van, egy palack 4-5000ft, és ez három négy hónapra is elég!
2011. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És mindennap főztök és a sütőt is használjátok 1héten kb 3x?
2011. júl. 25. 08:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

összehasonlítás képpen leírom:

Nekem régi Karancs 4 lángos gáztűzhelyem volt,gáz sütős.

Egy palack nekem is 3-4 hónapig elég volt úgy,hogy hét közben majdnem minden nap volt főtt kaja(nem bonyolultak,csak mondjuk sült krumpli,rántott husi vagy leves és második,esetleg főzelékek) hétvégén sütés(ált.kelt tészta volt) egyik nap.

Két hete ment tönkre a Karancs,vettem egy beépíthető villanytűzhelyt a hozzá való gáz főző lappal.Át alakíttattam palackosra és tökéletes a főzőlapja.Ugyanolyan gyorsan megfő minden,mint a régin.

A sütőt még most tapasztalom,az tuti,hogy egy süti,ami a régi gázosban bő fél óra,az ebben csak 15 perc.És egyenletesen süt,nem kell fordítgatni.

Villanyszámla max.ezer forinttal lesz több(minden nap írom a villanyóra állását) így,hogy hétvégente használjuk,bár most kicsit többet,mert tesztelés alatt van.

Jobban megéri szerintem főzőlapból a gáz,sütőben lehet,hogy olcsóbb a gáz,de szerintem a villannyal hamarabb kész minden és szebb a piskóta.

2011. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. Nekünk kombi/gáz-főz...villany-süt/van.palackos a gáz-része(Pelgrim).
2011. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!