Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Könnyűszerkezetes ház megbízha...

Könnyűszerkezetes ház megbízható kivitelező?

Figyelt kérdés

Szeretnénk könnyűszerkezetes házat építtetni Győr peremkerületében ,szeretnék segítséget kérni a kivitelező kiválasztásához tapasztalat alapján!Megköszönném ha segítenétek,lehet ellenpélda is!

Nagyon köszönjük!!!!


2011. júl. 29. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Kivitelező ajánlásban nem tudok segíteni de azt is megmondom miért, saját tapasztalat: Mi 5 éve építkeztünk, tégla ház. Akik nálunk dolgoztak azok közül SENKIT nem ajánlanék senkinek, csak az ellenségemnek!


Sajnos a magyar építőipari vállalkozók csak a "lenyúlást" ismerik és a trehány munka végzést. Volt olyan "szakember" akinek szóltam, hogy kicsit jobban kellene figyelni a minőségre, azt mondta: lehet keresni másik embert!


Ismerős könnyűszerkezetes házat épített, most lesz kész, de annyi ideig tartott felépíteni mint az enyém és sok álmatlan éjszakája volt a vállalkozó miatt. Már ügyvéddel fenyegette és így lett valahogy kész!


Viszont nem értem a dolgot: ha ezek az "szakemberek" külföldre mennek dolgozni akkor ott miért tudnak minőségi, határidős munkát végezni?

Vagy itthon már csak az alja, buta és igénytelen "szakemberek" maradtak?

2011. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez tényleg így van,Párom is kőműves-burkoló és mindenes:),csak Ő az a tisztességes, minimum 120%-ot nyújtó típus és nap mint nap hallgatom a mérgelődését a munkatársai hozzáállását illetően... Borzasztó,hogy miket hallok az építőiparban...

Egyébként a Kérdezőnek nem saját tapasztalatból,de olvastam itt,hogy a Renovalt házakat ajánlják.

2012. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!