Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SZAKEMBEREK! 600 000 ft elég...

SZAKEMBEREK! 600 000 ft elég szerintetek 2 padlásszoba kialakításához?

Figyelt kérdés

80 M2 a ház alul a padlástér valamivel kisebb.

Annak a felét tudjuk csak kialakítani 2 szobára.


Ma vettünk fel 600 000 ft ot.

Kell ytong válaszfalra 10 cm es.

Elválasztónak pedig 20 cm es.

Üvegygyapot 10 cm es.

Gipszkarton.

Aljtatbeton

stb.

Elég lesz szerintetek ? :/


2011. júl. 29. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Építőiparban tevékenykedek de nem tudom megmondani hogy elég lesz e. Ez függ attól hogy mit mennyiért tudsz megvenni, mennyiért csinálja a szakember, de főleg attól hogy hány m2-t kell megcsinálni.


Kérj több szakembertől árajánlatot, nézelődj több tüzépen.

2011. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp szánj rá időt és nézz körül több helyen, ha szakember kell akkor is többel tárgyalj.Mi is igy jártunk egy gardrobot akartunk beépiteni az egyik 360e ért válalta volna a másik szuperul megcsinálta 100-ért hát ennyit a rabló válalkozókról.
2011. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha sok mindent meg tudsz magad csinálni, akkor elég lehet, bár rémisztően szaladnak az összegek, amikor az ember építkezik.

És igen, ha mégis kellene valamihez szakember, legalább 4-5-öt kérdezzetek meg, mert megdöbbentő különbségek vannak a munkadíjban!

2011. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem elég sok mindenben kéne segíteni.

Lépcső,falak felhúzása,vakolás,szigetelés,ajtó,ablak :/


És szobafestő vagyok szal legalább ezt a részét megúsztam :)

2011. aug. 1. 10:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Kőműves meg van egy régen is ő csinálta a házat lent,nem a legolcsóbb,de legalább első szóra jön,nem ver át,és itt lakik ezért nem kell a világvégéről hívni és fizetni 40 000 ft ot csak a benzinre.
2011. aug. 1. 10:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt neked csak a munkadíjjal van szerintem problémád. Mert azt nem tudod számolni. Szépen leírod itt, hogy mi kell. Nézz utána a négyzetméter áraknak, számítsd ki mekkora felületre kell az anyag és máris meg van az anyagköltség árad.


A költcsönt számítások után kellet volna felvenni. Ha szabad utólag okoskodni. Előbb kiszámítani mire és mennyi kell majd azután dönteni. Ez utóbbiakat nem sértésnek szántam.

2011. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó de eleve nem akartam többet sem !

A pénzből meg 100% h nem fog maradni sőt kevés is lesz mert lépcső is kell és az sem olcsó.

Kell még erkélyajtó ablakok ajtók.

Fűtés,villany.

2011. aug. 1. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:

hát akkor az így elég kevés :( szerintem, legalábbis mi csak egy pici homlokzatot csináltattunk (vakolás+festés) volt 20m2 100 rongy


csak az ajtó meg az ablak megintcsak 100ezer, a lépcső is van ennyi szeirntem, és ezekben munkadíj nincs. esetleg ismerős mester? helyileg hol vagytok? lehet tudok ajánlani egy gárdát, számla nélkül dolgoznak

2011. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!