Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A póló hónalj részéről hogyan...

A póló hónalj részéről hogyan lehet eltávolítani a sárga csíkot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha fehér a póló, akkor 2-3szor kimosod fehérítővel és kész :)
2011. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és ha színes azt hogy kell?
2011. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Általában nem dőlök be a reklámok agyonajnározott termékeinek, de pár hete vettem egy színes ruhához való Vanish-t, és oly annyira bevált, hogy az összes besárgult, izzadságfoltos cuccomat azzal áztattam és mostam ki. Nekem az a módszerem, hogy pl. este meleg vízzel bevizezem az egész ruhát, bekenem a foltot, összehajtom, hogy ne száradjon ki reggelig, majd reggel újra átnedvesítem, kenek az ujjammal egy keveset még rá, megdörzsölöm, öblítek és kész is. /Azért írtam kicsit bővebben, mert a mosógépbeni mosástól nem jött ki rendesen./
2011. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

A fehér ruhák fehérítővel mosásához annyit, hogy ha az anyag összetételében van műanyag, sárga lesz az egész. Nézd meg a címkét...

2011. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2011. aug. 2. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!