Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Corvin-sétányon lakók (City...

Corvin-sétányon lakók (City Garden, Fontana, Premier)! Milyen ott lakni?

Figyelt kérdés
Jövőre Budapesten szeretnék továbbtanulni, és azon gondolkozunk, hogy a Corvin-sétányon veszünk majd lakást, a Premier-házban. VÉLEMÉNYEK? KÖSZÖNÖM!
2011. aug. 1. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, igaz "nyócker", de nagyon szépen meg van csinálva, minden elérhető közelségben a Körúton (metró, 4-6-os), éjszaka is remek a közlekedés, és mivel elég nagy az élet, a közbiztonság sem rossz, főleg a sétányon.


Közel van a pesti belváros, de Buda is. Aldi a közvetlen közelben (de tele van a környék CBA-val és Interparral), de a legközelebbi Tesco sincs túl messze.


Szerintem jó hely! :)

2011. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Felhúztak a legnagyobb gettó közepére két csodálatos háztömböt. Tapasztaltam, laktam is arra, meg dolgoztam is az építkezésen.

Biztos nem vennék ott lakást, hiába van közel minden.

2011. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Azok a lakások nagyon túlárazottak, én ott biztos nem vennék.
2011. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló: írtam egy privát emailt, légyszi ha tudsz válaszolj:) köszi:)

utolsó két hozzászoló: ha itt nem, akkor ti hol vennétek lakást? merre érdemes?

2011. aug. 2. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!