Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Veszprém környéki...

Milyen Veszprém környéki településeken élni, és hol?

Figyelt kérdés
A városból szeretnénk kiköltözni kisgyerekünkkel és szeretném meghallgatni a véleményeiteket és tapasztalataitokat a vidéki életről.
2011. aug. 3. 12:57
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ne költözzetek faluhelyre, a gyerekednek is jobb lesz később ha városba nő fel, minden egyszerűbb lesz neki, és a haza jutás is egyszerűbb lesz. Mondjuk egy bulis este után.
2011. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve költöztünk ki a panel lakásból.15 km-re vagyunk veszprémtöl és egyátalán nem bántuk meg van egy 3 éves és egy 3 hónapos gyerkőc.Nekik is sokkal jobb lesz itt.A nagyobbik már most sokkal jobban érzi magát itt a falun és mi is.
2011. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy hová költöztetek?
2011. aug. 3. 22:52
 4/8 anonim válasza:
Szentkirályszabadja
2011. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Mi szentgálra költöztünk.
2011. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Litér lett a nyerő! Ott találtunk egy számunkra nagyon szimpatikus családi házat. Köszi a válaszokat!
2011. okt. 6. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuper hely!Közel a balcsi...... :) Meg veszprém is!Érezzétek jól magatokat! (mi költöztünk szentgálra)
2011. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

En Literen fottem fel, 9km Veszpremtol. Jo kis hely, nagyon szeretem.

20/F

2011. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!