Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen bogár lehet a szobámban?

Milyen bogár lehet a szobámban?

Figyelt kérdés

Tegnap este olyan 10 körül hallottam valami zümmögést én azt hittem, hogy légy.

Gyors felálltam és láttam, hogy egy fekete-vörösesbarna bogár, aminek kemény háta van.

Repült, aztán egy helybe volt egy ideig és így lezuhant, lecsapott az ágyamra és meg se mozdult.

Anya ütötte azt hittük meghalt...de nem, újra ütötte...akkor sem. Szóval nagyon nehezen halt csak meg.


Mi a csótányra gondoltunk, de a csótány nem tud repülni.


Annó 1-2 évvel ezelőtt szintén voltak ilyen bogarak a szobámban. Most nem értem, miért jöttek!


Most takarítottunk és a parkettán van egy kb 5 centis rés, valószínű onnan jönnek!


Valakinek valami ötlete, hogy milyen bogár lehet ez? Csak éjjel látjuk, zümmög, tud repülni, kemény hátú, nehezen hal meg, és lecsap a levegőből vagy így lezuhan.

Írjatok légyszíves!:S


2011. aug. 6. 13:45
 1/8 anonim válasza:
[link] Nem ilyesmi?
2011. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
[link] VAgy ez?
2011. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cserebogár? Ártalmatlan.
2011. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem ezek közül egyik sem. :S Félek...:( Ha van valami ötlet, írjatok!
2011. aug. 6. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Vegyél egy lándzsát ,mert ha ezek megnőnek már kevés lesz a rovar csapda vagy a spry!!
2011. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

A svábbogár (csótány) tud repülni! Tegyél ki egy tálba sört, de úgy hogy bele tudjanak mászni, azt szeretik de belepusztulnak!


[link]

(oldal közepe, konyhai svábbogár)

2011. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Büdösbence?

[link]


Már most is vannak, bár igazán ősszel szoktak tömegével behúzódni a lakásokba és a résekben elbújva telelnek át. Ártalmatlanok, de bosszantó és elég félelmetes, ahogy búgnak repülés közben... Ja, és amikor lecsapod őket, olyan furcsa mandulaszagot érzel.

2011. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én erre gondoltam. Pattanóbogár. :)

2011. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!