Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jól választottam lakást? Bp...

Jól választottam lakást? Bp boráros tér.

Figyelt kérdés
Szeptembertől a BME-re fogok járni és mivel vidéki vagyok lefoglaltam egy albérletet a boráros téren, a Ráday és Lónyay utca találkozásánál. Milyen környék ez? a tulaj azt mondta elég biztonságos, mivel a téren van, és a villamosmegállótól is kb 5 perc csak míg hazaérek. Valamint azoktól kérdezem akik erre laknak: hol szoktak vásárolni? élelmiszer, ruha, tisztítószer, stb hol éri meg legjobban ezen a környéken?
2011. aug. 6. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

tényleg jó hely.körút..4-6 villamos.mondjuk sztem nem a leg biztonságosabb hely.sok a nem magyar.

mennyi lesz egy hó?

2011. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2en leszünk és megoszlik, így 40+ rezsi.
2011. aug. 6. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Jól hangzik. A villamosokon tényleg nagyon vigyázz, sok a zsebes. Ha a bevásárláskor nem bánsz egy kis gyaloglást, a 2-es villamossal elmehetsz a Soroksári úti Tesco-ba, a Lágymányosi hídhoz (mondjuk nagy bevásárláshoz nem árt egy gurulós mamiszatyor). Persze egy-két apróságért nem kell ilyen messze menni, a környéken sok kisbolt van.
2011. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ejj, amikor Pesten laktunk, mindig oda jártunk inni a punkokkal :D Meg néha kiültem csak úgy, éjszaka, nézni a sok hülyét, elég vicces volt :)
2011. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor elég ha jobban odafigyelek :) köszönöm az eddigi válaszokat! persze jöhet több is :D
2011. aug. 6. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:

tűrhető, de jobban jártál volna, ha a híd túloldalán veszel ki lakást, kb uennyiből kijött volna.

én speciel nem szeretem a pesti oldalt, túl zajos és kevés a zöld terület.

vásárolni tudsz az Allee-ban, van Interspar, de a közeli kisboltokban is.

2011. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a másik oldalon amiket néztem nem voltak túl meggyőzőek, de szerencsére a zaj nem szűrődik be, azzal nincs gond :) köszönöm a választ!
2011. aug. 8. 11:28
 8/9 anonim válasza:
Én a Lónyay utca végén lakom 1.5 éve, kb 1 percre onnan :). Nekem még komolyabb bajom soha nem volt, pedig PPKK-ITK-ra járok(nyócker gettójától 1 köpésnyire van), elég aktív vagyok az éjszakai életben is, eljárok sok helyre bulizni, és elég jól ismerem a környéket. Vásárlási lehetőségek: CBA a Bakáts téren, Reál a Mester utcai villamosmegállónál, Spar a 2-es villamos megállójától 1 percre, onnan meg 5 perc 2-es villamossal a Tesco. Éjjel-nappalit 2 tudok arra fele, a Reál mellett, illetve a Mester utca-Liliom utca sarkán. Hogy hol éri meg a legjobban bevásárolni, azt nehéz megmondani, a nagyobb üzletekben én nagy különbségeket még nem fedeztem fel. Hamburgert, pizzaszeletet a Borároson az aluljáróban tudsz venni elég jó áron, egész elfogadható minőségben :)(pl. 280 egy pizzaszelet, 400 egy nagy hamburger), mondjuk az aluljáróban nem árt kicsit rossz híre van,, de nagyobb a hírneve csak. Az alsó részében a "Baross étterem", és a HÉV-hez felmenő lépcső között szokott megtelepedni 1-2 rosszarcú elem, de ha nem öltözködsz, vagy viselkedsz nagyon kirívóan, akkor 99%-ban békén hagynak. Szóval, nyugi, semmi gond nincs a környéken az aluljáróban kicsit jobban figyelj oda, mint általában, de amúgy semmi baj nincs, minden napszakban járkáltam már egyedül is, még soha senki hozzám se szólt, nem hogy belémkössöm, pedig azért nekem főleg télen a fehér fűzős acélbetétes bakancsom, a bomber dzsekin, és a terepnadrágom valószínűleg nem a legszolidabb öltözék :D. Röviden ennyit, remélem segítettem, ha kérdésed van, írj bátran :)
2011. aug. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon hasznos volt! :)

csak megjegyzem, szerintem épp a külsőd miatt nem mernek belédkötni :D valahogy nekem nagyobb az esélyem erre a kemény 45 kilómmal :DD

2011. szept. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!