Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Erre a házra még körülbelül...

Erre a házra még körülbelül mennyit kellene költeni, hogy lakható legyen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 9. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a külső szigetelés vakolás szinezés,belül festés parketta vagy járólap stb.Egy millió biztos rá menne!
2011. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jó nagy ház, és kívül nincs szigetelve, festve. Belül meg ki tudja. Én minimum 2 millióra saccolom. Olcsóbb, ha saját kezűleg csinálja az ember, de ha nem ért hozzá, több kárt csinál, mint hasznot. És a 2 millió a minimum, amit én gondolok erre kívül-belül.
2011. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem nézzük, hogy hol van, szerintem ha 2milliót is rákölt az ember, eléggé otthonos egy vityilló lehet ebből, és az értéke csak nőni fog...
2011. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

A kérdés inkább az, hogy mi az amit meg tudsz csinálni te magad? Sokkal olcsóbb ha csak alapanyagot kell vásárolni és szépen apránként megcsinálod.


Festést, parkettázást, csempézést bárki megcsinálja (igaz nem 5 perc alatt), de olcsóbb, mint valakit ezért megfizetni.

2011. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
rafkós fürdő nincs? mert az aztán viszi a lóvét konyha? és fűtés? vagy csak én nem láttam??
2011. aug. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2011. aug. 10. 09:25
 7/11 anonim válasza:
szerintem keress meg egy kőművest, mert semmi értelme a találgatásnak..
2011. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy még egyszer elküldtem a linket. :D

Köszönöm a válaszokat :)

2011. aug. 10. 09:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán derül ki, hogy mi van már meg a házban és mi nincs.

A legdrágább a gépészet. Ha kész a fürdőszoba, nincs fűtés, stb, az milliós nagyságrendű kiadás még.

Ha ez megvan, csak csinosítani kell: burkolás, festés, stb. Az nem kerül olyan sokba.

Véleményem szerint a lakhatósághoz, nem tartozik hozzá a homlokzati szigetelés és a külső díszvakolat, amiket sokan említettek. Rengeteg szigetelés nélküli házat laknak jelenleg is.


"ha nem nézzük, hogy hol van, szerintem ha 2milliót is rákölt az ember, eléggé otthonos egy vityilló lehet ebből, és az értéke csak nőni fog..."

Ez nyilvánvaló! Ha a Rózsadombon árulnák ezt a házat 6 millióért azonnal megvenném, nem is gondolkoznék rajta. Egy kis faluban már nem valószínű.

2011. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha NINCS kész a fürdőszoba... - így értettem.
2011. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!