Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Régiből új? De mi legyen belőle?

Régiből új? De mi legyen belőle?

Figyelt kérdés
Vannak régi ékszereim (bizsuk). Nyakláncok, medálok, karkötők. Egyáltalán nem használom már őket, viszont nagyon mutatós darabok. Eladni nem szeretném őket. Arra gondoltam, hogy valamit csinálhatnék belőlük, hogy ne csak a dobozban legyenek, valami díszt, vagy bármit. Csak az a gond, hogy nincsen ötletem hozzá. Valami könnyen kivitelezhető ötleteket tudnátok mondani nekem? Amihez még pluszba nem kell venni semmit! Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. aug. 14. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát a nagyon mutatós darabokat pl rávarrhatod olyan ruhádra, amin semmi dísz nincs, csak egyszínű. Mondjuk épp az egyhangúsága miatt nem hordod...Most feldobhatod egy kis bizsuval...
2011. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én igazából az egyszerűségre szoktam törekedni, ezért a ruháim többsége minta nélküli, direkt. Úgyhogy valószínű, nem varrom őket rá. De azért köszönöm szépen a válaszodat!! :) Valami használati tárgyat belőle, vagy valami kis mütyűrt?
2011. aug. 14. 14:45
 3/12 anonim válasza:
ha még jársz suliba varrd rá a medált a tolltartódra:)
2011. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na, ezt valószínű, hogy megcsinálom! :) Köszi neked is az ötletet! :)) Jöhetnek még.
2011. aug. 14. 14:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Ridikülre, táskára...
2011. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kis fa bodozra ráragasztod.

vázára, ami olyan képkertebe elrendezve

2011. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ill. dobozra :)
2011. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, iskolatáskámra is gondoltam, mint kitűző. De ezt hogy lehetne megoldani, mármint hogy egy medálból kitűző? Egy biztostűre ha ráteszem az elég? Várom a további ötleteket! :)
2011. aug. 14. 15:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a dobozos ötletet, ez is tetszik! :)
2011. aug. 14. 15:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Szobaajtóra,szekrényajtóra is kiakasztgathatod őket dísznek,egy-egy kis rajzszög segítségével.
2011. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!