Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kerekes-székes vagyok, Csepele...

Kerekes-székes vagyok, Csepelen hol vannak olyan panelházak, ahol a liftig nem kell lépcsőzni, vagy ha van lépcső, akkor az még kívül (ahová lehet rámpát készíteni)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Csepelen konkrétan nem tudom, de a 11 emeletes magas panel házak általában olyanok (legalábbis kispesten ilyenek vannak a legtöbb telepen), hogy az egyik oldaluk lépcsős, a másik meg nem.
2011. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gazdagréten minden panel ilyen. sajnos csepelen én sem tudok.
2011. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért köszi! :) Jó tudni, hogy Kispest és Gazdagrét is egy alternatíva.
2011. aug. 17. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen Csepelen is. Én pl egyetem alatt az Árpád utcai egyik 10 emeletes panelban laktam. Ott évek óta van rámpa a földszintre, onnan meg lift.

Egyetem után, pár éve megpróbáltuk eladni a lakást, de senkinek nem kellett. Egyébként 1. emeleti, viszonylag jó állapotú, újabb fürdőszobás, konyhás.

Annak idején az egyik érdeklődő, aki megnézte a lakást, pont kerekesszékes volt. Simán fel tudott jönni a lakásba, semmi gondja nem volt emiatt vele.

2011. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. aug. 19. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!