Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni idözíthetö...

Hol lehet kapni idözíthetö ventillátort, amit be tudok állítani, hogy mikor kapcsoljon be?

Figyelt kérdés

Azért keresnék ilyet, mert az udvaron sátorban alszok, és már 8 órakor fel szoktam ébredni a nap miatt, mert annyira odasüt, hogy amikor 8-kor felkelek, mindig teljesen le vagyok izzadva és megsülök, pedig még akár 11-ig is tudnék aludni!

De várok más megoldásokat is erre a problémára.


2011. aug. 19. 00:48
 1/3 anonim válasza:
Nem kell olyan ventillátort venned, ha nem muszáj, vannak külön ilyen időzítők amiket akármihez csatlakoztathatsz utána. Sztem minden szakboltban van.
2011. aug. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy időkapcsolót! Digitálisat is kapsz már 1500Ft környékén, amit úgy programozol be percre pontosan, ahogy akarod.
2011. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi a reggeli kávéfőzést oldottuk meg hasonlóképpen, digitális kapcsolóórával. Működésének annyi a lényege, hogy este bekapcsoljuk a kávéfőzőt, de nem kap áramot addig, amíg a kapcsolóóra el nem éri a beállított időpontot. Amikor eléri, már adja az áramot a szerkentyűnek.


Ők gyártanak ilyesmit:

[link]

2011. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!